ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 28 15 13 2 0 1074 859 215   0   1   1,250
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 27 15 12 3 0 1066 940 126   0   1   1,134
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 26 14 12 2 0 1163 838 325   0   1   1,387
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 25 15 10 5 0 1034 903 131   0   1   1,145
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 23 14 9 5 0 770 709 61   0   1   1,086
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 22 15 7 8 0 995 974 21   0   1   1,021
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 20 15 5 10 0 925 1080 -155   0   1   0,856
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 19 15 4 11 0 816 983 -167   0   1   0,830
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 16 15 1 14 0 791 1127 -336   3   1,033   0,701
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 16 15 1 14 0 830 1051 -221   3   0,967   0,789


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/22 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 100-55
08/10/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 47-87
08/10/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 68-55
08/10/22 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 75-69
08/10/22 18:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 68-79
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 93-79
15/10/22 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 71-40
15/10/22 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 64-85
16/10/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 75-90
15/10/22 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 63-57
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 68-60
22/10/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 58-47
22/10/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 77-63
22/10/22 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 70-76
23/10/22 19:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 45-91
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 51-70
29/10/22 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 71-57
29/10/22 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 63-88
29/10/22 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 59-45
29/10/22 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 63-72
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-55
05/11/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 56-80
05/11/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 73-57
05/11/22 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 45-59
05/11/22 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 90-44
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 44-70
12/11/22 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 76-45
12/11/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 70-52
12/11/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 65-74
12/11/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 42-51
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 60-68
19/11/22 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 52-78
19/11/22 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 49-43
19/11/22 21:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 107-69
19/11/22 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 49-42
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 86-52
26/11/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 49-72
28/11/22 21:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 64-74
27/11/22 19:45 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 34-52
26/11/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 75-69
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 90-68
03/12/22 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-66
03/12/22 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 59-58
03/12/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 49-47
03/12/22 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 63-64
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 50-56
10/12/22 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 115-55
10/12/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 41-51
10/12/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 62-93
10/12/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 78-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 69-68
17/12/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 53-58
17/12/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 81-57
17/12/22 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 50-44
17/12/22 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 69-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 53-54
07/01/23 18:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 71-64
07/01/23 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 69-72
07/01/23 18:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 62-84
07/01/23 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 93-52
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 74-50
14/01/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 46-70
14/01/23 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 68-45
14/01/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 59-49
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 70-72
23/01/23 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 64-48
21/01/23 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 75-57
21/01/23 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 60-50
26/01/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 55-73
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 91-69
28/01/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 53-77
28/01/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 55-62
28/01/23 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 67-73
28/01/23 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 49-43
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-0
04/02/23 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
04/02/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
04/02/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/23 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
11/02/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
11/02/23 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
11/02/23 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
11/02/23 18:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-0
18/02/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
18/02/23 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
18/02/23 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
18/02/23 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 23 13 10 3 0 762 706 56   6   1,034   1,079
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 23 13 10 3 0 872 770 102   5   0,994   1,132
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 23 14 9 5 0 1034 926 108   4   0,965   1,116
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 21 12 9 3 0 871 669 202   0   1   1,301
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 19 12 7 5 0 809 714 95   0   1   1,133
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17 12 5 7 0 753 739 14   0   1   1,018
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 16 12 4 8 0 679 833 -154   0   1   0,815
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 15 14 1 13 0 768 1036 -268   0   1   0,741
ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 14 12 2 10 0 662 817 -155   0   1   0,810


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/10/22 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 50-58
18/10/22 19:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 52-44
08/10/22 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 60-71
08/10/22 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 79-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 18:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 62-58
15/10/22 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 78-65
15/10/22 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 74-67
16/10/22 19:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 112-56
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/22 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 98-61
27/10/22 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 46-78
22/10/22 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 68-77
22/10/22 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 52-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 82-64
29/10/22 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 84-60
29/10/22 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 77-69
29/10/22 20:30 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 51-60
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 17:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 61-71
05/11/22 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 40-81
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
05/11/22 16:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 47-51
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 71-62
12/11/22 17:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 79-53
21/11/22 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 59-71
12/11/22 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 91-40
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 66-39
19/11/22 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 59-73
19/11/22 17:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 64-57
19/11/22 17:30 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 55-79
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 20:30 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 67-55
26/11/22 17:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 43-62
26/11/22 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 76-56
26/11/22 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 67-73
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/22 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 75-55
03/12/22 17:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 56-54
03/12/22 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 60-52
03/12/22 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 65-55
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 20:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 51-45
10/12/22 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 51-59
10/12/22 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 64-48
10/12/22 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 74-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/22 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 59-43
17/12/22 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 61-56
17/12/22 20:30 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 68-57
17/12/22 17:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 68-65
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 55-60
06/01/23 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 69-67
07/01/23 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 73-67
07/01/23 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 92-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 75-42
14/01/23 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 64-89
14/01/23 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 53-54
14/01/23 17:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 64-55
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 66-76
21/01/23 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 90-40
21/01/23 17:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 62-56
21/01/23 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 55-66
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/02/23 21:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
28/01/23 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 63-75
28/01/23 17:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 58-69
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 20:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
04/02/23 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
04/02/23 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0-0
04/02/23 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/23 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
11/02/23 20:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
11/02/23 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
11/02/23 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/23 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
18/02/23 18:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0-0
18/02/23 17:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0-0
18/02/23 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 19 10 9 1 0 778 533 245   0   1   1,459
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 18 10 8 2 0 651 520 131   0   1   1,251
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 15 10 5 5 0 619 662 -43   3   1,050   0,935
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 15 10 5 5 0 650 661 -11   3   0,951   0,983
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 12 10 2 8 0 581 714 -133   0   1   0,813
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 11 10 1 9 0 530 719 -189   0   1   0,737


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/09/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 65-69
24/09/22 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 33-76
24/09/22 14:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 83-44
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/10/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 77-59
02/10/22 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 81-71
01/10/22 17:15 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 48-73
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-54
12/10/22 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 46-84
09/10/22 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 64-75
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/22 21:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 80-53
16/10/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 49-67
15/10/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 54-71
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 58-79
23/10/22 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-59
24/10/22 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 53-62
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 81-30
30/10/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 74-50
31/10/22 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 54-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 27-45
06/11/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 54-59
07/11/22 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 96-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 67-64
14/11/22 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 82-62
13/11/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 63-52
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/11/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 47-95
20/11/22 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 67-65
20/11/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 55-61
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 72-66
27/11/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 86-77
28/11/22 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 58-62
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 16 8 8 0 0 672 325 347   0   1   2,067
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14 8 6 2 0 564 359 205   0   1   1,571
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 12 8 4 4 0 413 490 -77   0   1   0,842
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 9 8 1 7 0 279 522 -243   3   1,021   0,534
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 9 8 1 7 0 336 568 -232   3   0,978   0,591


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/10/22 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 22-74
24/09/22 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 25-85
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/10/22 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 38-49
02/10/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 34-76
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 49-75
09/10/22 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 110-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/10/22 18:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 52-54
19/10/22 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 82-39
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 46-74
21/10/22 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 49-46
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 85-26
30/10/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 71-33
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/11/22 19:45 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 54-32
09/11/22 21:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 71-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 69-39
13/11/22 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 33-85
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 68-53
22/11/22 21:30 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 27-85
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 97-54
25/11/22 21:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 47-46
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 16 8 8 0 0 600 386 214   0   1   1,554
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 13 8 5 3 0 518 503 15   0   1   1,029
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 11 8 3 5 0 505 484 21   0   1   1,043
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 10 8 2 6 0 467 606 -139   4   1,085   0,770
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 10 8 2 6 0 460 571 -111   2   0,921   0,805


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/09/22 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 70-81
24/09/22 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 62-39
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/10/22 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 68-40
02/10/22 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 90-49
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/10/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 57-96
09/10/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 55-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 59-60
16/10/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 63-49
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/10/22 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 73-78
23/10/22 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 75-60
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 67-65
30/10/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 62-74
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/11/22 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 62-67
06/11/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 33-76
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 71-39
13/11/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 76-43
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 62-58
23/11/22 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 58-68
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/22 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 74-67
27/11/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 75-53
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 28 14 14 0 0 1120 673 447   0   1   1,664
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 26 14 12 2 0 1041 658 383   0   1   1,582
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 24 14 10 4 0 1057 729 328   0   1   1,449
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ 22 14 8 6 0 973 1053 -80   0   1   0,924
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 19 14 5 9 0 754 850 -96   3   1   0,887
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 19 14 5 9 0 772 890 -118   3   1   0,867
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 16 14 2 12 0 669 997 -328   0   1   0,671
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 14 14 0 14 0 573 1109 -536   0   1   0,516


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/10/22 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 41-75
15/10/22 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 62-66
15/10/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 105-34
15/10/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 45-53
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 79-18
22/10/22 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 33-73
22/10/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 29-65
22/10/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 34-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 55-108
29/10/22 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 79-60
29/10/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 76-36
09/11/22 19:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 40-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 90-41
05/11/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 36-100
05/11/22 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 76-44
05/11/22 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 63-81
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 44-62
12/11/22 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 36-69
13/11/22 11:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 63-69
12/11/22 11:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 61-36
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 79-53
19/11/22 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 86-37
19/11/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 29-85
19/11/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 67-71
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 42-102
26/11/22 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 46-45
26/11/22 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 65-71
08/01/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 79-70
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/12/22 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-42
03/12/22 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 62-53
03/12/22 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 76-101
03/12/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 79-40
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 21-80
14/12/22 20:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 71-60
10/12/22 10:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 88-42
10/12/22 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 73-37
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 82-67
05/01/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 41-93
17/12/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 44-81
17/12/22 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 80-44
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 30-67
08/01/23 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 77-60
07/01/23 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 45-78
07/01/23 11:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 96-58
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 64-34
17/01/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 79-58
15/01/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 94-83
14/01/23 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 33-69
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 48-69
21/01/23 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 47-76
21/01/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 78-47
21/01/23 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 67-56
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 91-37
28/01/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 56-55
30/01/23 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 83-63
28/01/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 65-79
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 28 14 14 0 0 969 353 616   0   1   2,745
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 24 13 11 2 0 802 513 289   0   1   1,563
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 23 14 9 5 0 601 627 -26   0   1   0,958
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 22 14 8 6 0 588 575 13   0   1   1,022
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 18 14 5 8 1 469 685 -216   0   1   0,684
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 17 14 4 9 1 523 723 -200   0   1   0,723
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 16 13 4 8 1 435 631 -196   0   1   0,689
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0 14 0 0 14 0 280 -280   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20-0
15/10/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
15/10/22 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 95-33
15/10/22 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 33-63
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 10:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 38-93
22/10/22 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 51-36
25/10/22 17:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 27-74
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/10/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 71-22
29/10/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 41-63
29/10/22 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-20
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 33-48
05/11/22 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 54-48
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20-0
05/11/22 13:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 55-44
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 88-49
12/11/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 12-113
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-20
12/11/22 10:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 54-70
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 104-69
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20-0
19/11/22 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 51-37
19/11/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 33-31
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 91-34
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-20
26/11/22 10:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 31-85
26/11/22 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 55-37
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-20
03/12/22 10:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 61-52
03/12/22 13:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 30-82
03/12/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 56-29
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 67-49
10/12/22 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 45-75
14/12/22 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 87-28
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/22 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 50-62
17/12/22 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 63-42
17/12/22 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 35-100
ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/01/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 50-41
07/01/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 65-40
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-20
07/01/23 10:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 57-67
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 27-71
23/01/23 19:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 20-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20-0
22/01/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 40-41
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/01/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 52-66
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-20
21/01/23 10:00 ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 35-40
29/01/23 19:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 45-31
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/02/23 20:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20-0
28/01/23 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 83-36
28/01/23 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 34-47
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 27 14 13 1 0 864 575 289   0   1   1,502
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 26 14 12 2 0 794 531 263   0   1   1,495
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 23 14 9 5 0 785 627 158   0   1   1,251
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 22 14 8 6 0 762 631 131   0   1   1,207
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 21 14 7 7 0 781 708 73   0   1   1,103
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 19 14 5 9 0 803 729 74   0   1   1,101
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ 16 14 2 12 0 350 1058 -708   0   1   0,330
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0 14 0 0 14 0 280 -280   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
15/10/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 93-29
15/10/22 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 72-71
15/10/22 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 52-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/22 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 21-95
24/10/22 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 78-63
06/11/22 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 55-46
22/10/22 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 67-47
29/10/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 69-65
29/10/22 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 53-44
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-20
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 63-43
05/11/22 13:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 79-67
ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
05/11/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 53-17
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 63-47
12/11/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 60-65
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-20
12/11/22 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 13-98
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/22 12:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 39-53
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
19/11/22 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 114-46
19/11/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 62-45
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 63-52
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-20
26/11/22 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 13-109
26/11/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 61-53
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-20
03/12/22 14:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 30-85
03/12/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 68-46
03/12/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 73-51
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 77-15
10/12/22 12:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 65-72
10/12/22 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 68-69
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/22 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 53-55
17/12/22 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 66-53
17/12/22 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 47-66
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 51-57
07/01/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 65-68
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-20
07/01/23 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 18-84
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 51-71
14/01/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 64-45
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
14/01/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 87-39
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 66-40
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-20
21/01/23 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 33-86
23/01/23 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 45-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 46-50
ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
28/01/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 77-36
28/01/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 49-45
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ (Α)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 5 3 2 0 301 268 33   4   1,691   1,123
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 6 2 4 0 286 384 -98   2   0,591   0,744
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 6 6 0 0 428 289 139   0   1   1,480
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 5 4 1 0 324 279 45   0   1   1,161
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 5 1 4 0 303 340 -37   0   1   0,891
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 5 0 5 0 236 318 -82   0   1   0,742


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 81-44
11/12/22 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 33-72
10/12/22 12:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 65-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 21:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 78-53
27/12/22 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 71-43
04/01/23 16:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 67-75
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/01/23 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 65-48
10/01/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 63-60
08/01/23 13:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 44-56
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 52-70
15/01/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 51-37
14/01/23 15:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 65-55
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 12:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 79-48
01/02/23 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 44-55
29/01/23 16:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 65-48
28/01/23 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 70-51
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
09/02/23 18:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
12/02/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
12/02/23 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
19/02/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
19/02/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
05/03/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
05/03/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ (Β)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 6 2 4 0 331 358 -27   2   1,545   0,924
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 6 2 4 0 307 360 -53   1   0,647   0,852
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 6 5 1 0 412 291 121   0   1   1,415
ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 6 6 0 0 408 352 56   0   1   1,159
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 6 3 3 0 367 373 -6   0   1   0,983
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 6 0 6 0 276 367 -91   0   1   0,752


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/12/22 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 45-65
11/12/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 67-64
11/12/22 16:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 62-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/12/22 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 53-47
18/12/22 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 71-68
20/12/22 20:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50-39
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 49-63
08/01/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 74-61
08/01/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 76-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 53-48
15/01/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 58-80
15/01/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 65-54
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/23 20:30 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 39-46
22/01/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 54-56
22/01/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 33-51
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 87-48
29/01/23 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 58-54
29/01/23 14:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 83-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/02/23 20:30 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
05/02/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
05/02/23 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
12/02/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
12/02/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
19/02/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
19/02/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/03/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
05/03/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
05/03/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ (Γ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 6 3 3 0 388 398 -10   3   1,007   0,974
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 6 3 3 0 344 364 -20   3   0,992   0,945
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 6 6 0 0 463 299 164   0   1   1,548
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 6 0 6 0 316 450 -134   0   1   0,702


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/22 13:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 64-71
11/12/22 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 49-81
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/12/22 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 71-53
18/12/22 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 58-79
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/23 14:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 44-107
12/01/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 57-60
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/01/23 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 71-51
15/01/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 52-34
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/23 14:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 49-62
22/01/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 76-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/01/23 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 68-55
29/01/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 69-71
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΦΑΣΗ ΖΕΥΓΑΡΙ Α
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 3 3 0 0 226 59 167   0   1   3,830
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 3 0 3 0 59 226 -167   0   1   0,261


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/22 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 64-29
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/12/22 17:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 12-87
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 75-18
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΦΑΣΗ ΖΕΥΓΑΡΙ Β
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 5 3 2 0 236 229 7   0   1   1,030
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 5 2 3 0 229 236 -7   0   1   0,970


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/12/22 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 57-65
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/12/22 21:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 37-43
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/01/23 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 57-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/01/23 21:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 47-43
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/01/23 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 36-33
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 1 1 0 0 62 28 34   0   1   2,214
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 1 0 1 0 28 62 -34   0   1   0,451


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 28-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0