Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 34 | 18 | 16 | 2 | 0 | 1445 | 1095 | 350 | 0 | 1 | 1,319 |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ | 33 | 18 | 15 | 3 | 0 | 1294 | 1140 | 154 | 0 | 1 | 1,135 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 32 | 18 | 14 | 4 | 0 | 1263 | 1029 | 234 | 0 | 1 | 1,227 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 29 | 18 | 11 | 7 | 0 | 1242 | 1110 | 132 | 3 | 1,108 | 1,118 |
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 29 | 18 | 11 | 7 | 0 | 1013 | 955 | 58 | 3 | 0,901 | 1,060 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 26 | 18 | 8 | 10 | 0 | 1189 | 1175 | 14 | 0 | 1 | 1,011 |
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 24 | 18 | 6 | 12 | 0 | 1100 | 1255 | -155 | 0 | 1 | 0,876 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 23 | 18 | 5 | 13 | 0 | 984 | 1152 | -168 | 0 | 1 | 0,854 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 21 | 18 | 3 | 15 | 0 | 1023 | 1257 | -234 | 0 | 1 | 0,813 |
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 19 | 18 | 1 | 17 | 0 | 939 | 1324 | -385 | 0 | 1 | 0,709 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/10/22 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 100-55 |
08/10/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 47-87 |
08/10/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 68-55 |
08/10/22 | 20:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 75-69 |
08/10/22 | 18:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 68-79 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
15/10/22 | 20:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 93-79 |
15/10/22 | 18:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 71-40 |
15/10/22 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 64-85 |
16/10/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 75-90 |
15/10/22 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 63-57 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/10/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 68-60 |
22/10/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 58-47 |
22/10/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 77-63 |
22/10/22 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 70-76 |
23/10/22 | 19:30 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 45-91 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/10/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 51-70 |
29/10/22 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 71-57 |
29/10/22 | 20:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 63-88 |
29/10/22 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 59-45 |
29/10/22 | 18:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 63-72 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/11/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 61-55 |
05/11/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 56-80 |
05/11/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 73-57 |
05/11/22 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 45-59 |
05/11/22 | 18:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 90-44 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/11/22 | 20:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 44-70 |
12/11/22 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 76-45 |
12/11/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 70-52 |
12/11/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 65-74 |
12/11/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 42-51 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/11/22 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 60-68 |
19/11/22 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 52-78 |
19/11/22 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 49-43 |
19/11/22 | 21:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 107-69 |
19/11/22 | 19:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 49-42 |
8η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/11/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 86-52 |
26/11/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 49-72 |
28/11/22 | 21:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 64-74 |
27/11/22 | 19:45 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 34-52 |
26/11/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 75-69 |
9η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
03/12/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 90-68 |
03/12/22 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 61-66 |
03/12/22 | 18:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 59-58 |
03/12/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 49-47 |
03/12/22 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 63-64 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/12/22 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 50-56 |
10/12/22 | 18:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 115-55 |
10/12/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 41-51 |
10/12/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 62-93 |
10/12/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 78-61 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
17/12/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 69-68 |
17/12/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 53-58 |
17/12/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 81-57 |
17/12/22 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 50-44 |
17/12/22 | 20:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 69-63 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/01/23 | 18:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 53-54 |
07/01/23 | 18:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 71-64 |
07/01/23 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 69-72 |
07/01/23 | 18:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 62-84 |
07/01/23 | 18:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 93-52 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/01/23 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 74-50 |
14/01/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 46-70 |
14/01/23 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 68-45 |
14/01/23 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 59-49 |
15/02/23 | 21:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 76-63 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
21/01/23 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 70-72 |
23/01/23 | 20:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 64-48 |
21/01/23 | 20:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 75-57 |
21/01/23 | 18:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 60-50 |
26/01/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 55-73 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
28/01/23 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 91-69 |
28/01/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 53-77 |
28/01/23 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 55-62 |
28/01/23 | 20:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 67-73 |
28/01/23 | 19:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 49-43 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/02/23 | 20:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 69-72 |
04/02/23 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 68-33 |
04/02/23 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 64-62 |
18/02/23 | 17:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 59-60 |
04/02/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 58-63 |
8η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/02/23 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 74-60 |
11/02/23 | 18:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 47-44 |
22/02/23 | 21:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 83-74 |
11/02/23 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 65-47 |
11/02/23 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 79-75 |
9η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/03/23 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 71-82 |
18/02/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 61-59 |
04/03/23 | 19:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 61-63 |
04/03/23 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 65-52 |
04/03/23 | 17:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 69-50 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 28 | 16 | 12 | 4 | 0 | 942 | 881 | 61 | 3 | 1,041 | 1,069 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 28 | 16 | 12 | 4 | 0 | 1160 | 908 | 252 | 3 | 0,960 | 1,277 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 27 | 16 | 11 | 5 | 0 | 1073 | 891 | 182 | 6 | 1,057 | 1,204 |
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | 27 | 16 | 11 | 5 | 0 | 1187 | 1045 | 142 | 6 | 1,007 | 1,135 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 27 | 16 | 11 | 5 | 0 | 1056 | 967 | 89 | 6 | 0,938 | 1,092 |
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 23 | 16 | 7 | 9 | 0 | 981 | 954 | 27 | 0 | 1 | 1,028 |
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 21 | 16 | 5 | 11 | 0 | 897 | 1049 | -152 | 0 | 1 | 0,855 |
ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 18 | 16 | 2 | 14 | 0 | 853 | 1123 | -270 | 0 | 1 | 0,759 |
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 17 | 16 | 1 | 15 | 0 | 858 | 1189 | -331 | 0 | 1 | 0,721 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/10/22 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 50-58 |
18/10/22 | 19:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 52-44 |
08/10/22 | 18:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 60-71 |
08/10/22 | 18:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 79-49 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
15/10/22 | 18:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 62-58 |
15/10/22 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 78-65 |
15/10/22 | 18:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 74-67 |
16/10/22 | 19:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 112-56 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/10/22 | 20:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 98-61 |
27/10/22 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 46-78 |
22/10/22 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 68-77 |
22/10/22 | 18:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 52-69 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/10/22 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 82-64 |
29/10/22 | 18:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 84-60 |
29/10/22 | 18:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 77-69 |
29/10/22 | 20:30 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 51-60 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/11/22 | 17:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 61-71 |
05/11/22 | 18:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 40-81 |
18/02/23 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 57-52 |
05/11/22 | 16:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 47-51 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/11/22 | 18:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 71-62 |
12/11/22 | 17:30 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 79-53 |
21/11/22 | 20:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 59-71 |
12/11/22 | 20:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 91-40 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/11/22 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 66-39 |
19/11/22 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 59-73 |
19/11/22 | 17:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 64-57 |
19/11/22 | 17:30 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 55-79 |
8η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/11/22 | 20:30 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 67-55 |
26/11/22 | 17:30 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 43-62 |
26/11/22 | 18:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 76-56 |
26/11/22 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 67-73 |
9η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
03/12/22 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 75-55 |
03/12/22 | 17:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 56-54 |
03/12/22 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 60-52 |
03/12/22 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 65-55 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/12/22 | 20:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 51-45 |
10/12/22 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 51-59 |
10/12/22 | 20:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 64-48 |
10/12/22 | 18:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 74-70 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
17/12/22 | 18:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 59-43 |
17/12/22 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 61-56 |
17/12/22 | 20:30 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 68-57 |
17/12/22 | 17:30 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 68-65 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/01/23 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 55-60 |
06/01/23 | 18:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 69-67 |
07/01/23 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 73-67 |
07/01/23 | 18:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 92-45 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/01/23 | 18:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 75-42 |
14/01/23 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 64-89 |
14/01/23 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 53-54 |
14/01/23 | 17:30 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 64-55 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/01/23 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 66-76 |
21/01/23 | 18:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 90-40 |
21/01/23 | 17:30 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 62-56 |
21/01/23 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 55-66 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/02/23 | 21:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 68-47 |
28/01/23 | 18:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 63-75 |
28/01/23 | 17:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 58-69 |
15/02/23 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 38-66 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/02/23 | 20:30 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 50-64 |
25/02/23 | 17:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 79-39 |
04/02/23 | 20:30 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 64-62 |
04/02/23 | 18:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 82-56 |
8η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
15/02/23 | 20:15 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 58-29 |
22/02/23 | 20:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 52-48 |
11/02/23 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 54-90 |
11/02/23 | 18:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 63-71 |
9η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/03/23 | 18:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 51-74 |
04/03/23 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 63-66 |
04/03/23 | 18:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 68-43 |
18/02/23 | 20:30 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 88-55 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 19 | 10 | 9 | 1 | 0 | 778 | 533 | 245 | 0 | 1 | 1,459 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 651 | 520 | 131 | 0 | 1 | 1,251 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 15 | 10 | 5 | 5 | 0 | 619 | 662 | -43 | 3 | 1,050 | 0,935 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 15 | 10 | 5 | 5 | 0 | 650 | 661 | -11 | 3 | 0,951 | 0,983 |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ | 12 | 10 | 2 | 8 | 0 | 581 | 714 | -133 | 0 | 1 | 0,813 |
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 11 | 10 | 1 | 9 | 0 | 530 | 719 | -189 | 0 | 1 | 0,737 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/09/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 65-69 |
24/09/22 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 33-76 |
24/09/22 | 14:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 83-44 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/10/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 77-59 |
02/10/22 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 81-71 |
01/10/22 | 17:15 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 48-73 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/10/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 61-54 |
12/10/22 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 46-84 |
09/10/22 | 16:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 64-75 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/10/22 | 21:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 80-53 |
16/10/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 49-67 |
15/10/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 54-71 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/10/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 58-79 |
23/10/22 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 61-59 |
24/10/22 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 53-62 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/10/22 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 81-30 |
30/10/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 74-50 |
31/10/22 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 54-65 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
06/11/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 27-45 |
06/11/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 54-59 |
07/11/22 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 96-64 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
13/11/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 67-64 |
14/11/22 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 82-62 |
13/11/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 63-52 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
24/11/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 47-95 |
20/11/22 | 15:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 67-65 |
20/11/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 55-61 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
27/11/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 72-66 |
27/11/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 86-77 |
28/11/22 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 58-62 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 16 | 8 | 8 | 0 | 0 | 672 | 325 | 347 | 0 | 1 | 2,067 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 14 | 8 | 6 | 2 | 0 | 564 | 359 | 205 | 0 | 1 | 1,571 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 12 | 8 | 4 | 4 | 0 | 413 | 490 | -77 | 0 | 1 | 0,842 |
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 9 | 8 | 1 | 7 | 0 | 279 | 522 | -243 | 3 | 1,021 | 0,534 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 9 | 8 | 1 | 7 | 0 | 336 | 568 | -232 | 3 | 0,978 | 0,591 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/10/22 | 21:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 22-74 |
24/09/22 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 25-85 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/10/22 | 12:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 38-49 |
02/10/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 34-76 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/10/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 49-75 |
09/10/22 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 110-47 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/10/22 | 18:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 52-54 |
19/10/22 | 21:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 82-39 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/10/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 46-74 |
21/10/22 | 21:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 49-46 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/10/22 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 85-26 |
30/10/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 71-33 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/11/22 | 19:45 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 54-32 |
09/11/22 | 21:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 71-63 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
13/11/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 69-39 |
13/11/22 | 12:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 33-85 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
20/11/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 68-53 |
22/11/22 | 21:30 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 27-85 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
27/11/22 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 97-54 |
25/11/22 | 21:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 47-46 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 16 | 8 | 8 | 0 | 0 | 600 | 386 | 214 | 0 | 1 | 1,554 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 13 | 8 | 5 | 3 | 0 | 518 | 503 | 15 | 0 | 1 | 1,029 |
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 11 | 8 | 3 | 5 | 0 | 505 | 484 | 21 | 0 | 1 | 1,043 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 10 | 8 | 2 | 6 | 0 | 467 | 606 | -139 | 4 | 1,085 | 0,770 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 10 | 8 | 2 | 6 | 0 | 460 | 571 | -111 | 2 | 0,921 | 0,805 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/09/22 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 70-81 |
24/09/22 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 62-39 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/10/22 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 68-40 |
02/10/22 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 90-49 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/10/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 57-96 |
09/10/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 55-76 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
16/10/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 59-60 |
16/10/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 63-49 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/10/22 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 73-78 |
23/10/22 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 75-60 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/10/22 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 67-65 |
30/10/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 62-74 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
17/11/22 | 20:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 62-67 |
06/11/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 33-76 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
13/11/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 71-39 |
13/11/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 76-43 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
20/11/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 62-58 |
23/11/22 | 20:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 58-68 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
27/11/22 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 74-67 |
27/11/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 75-53 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 28 | 14 | 14 | 0 | 0 | 1120 | 673 | 447 | 0 | 1 | 1,664 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 26 | 14 | 12 | 2 | 0 | 1041 | 658 | 383 | 0 | 1 | 1,582 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 24 | 14 | 10 | 4 | 0 | 1057 | 729 | 328 | 0 | 1 | 1,449 |
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ | 22 | 14 | 8 | 6 | 0 | 973 | 1053 | -80 | 0 | 1 | 0,924 |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ | 19 | 14 | 5 | 9 | 0 | 754 | 850 | -96 | 3 | 1 | 0,887 |
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 19 | 14 | 5 | 9 | 0 | 772 | 890 | -118 | 3 | 1 | 0,867 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 16 | 14 | 2 | 12 | 0 | 669 | 997 | -328 | 0 | 1 | 0,671 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 14 | 14 | 0 | 14 | 0 | 573 | 1109 | -536 | 0 | 1 | 0,516 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
16/10/22 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 41-75 |
15/10/22 | 11:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 62-66 |
15/10/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 105-34 |
15/10/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 45-53 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/10/22 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 79-18 |
22/10/22 | 11:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 33-73 |
22/10/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 29-65 |
22/10/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 34-59 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/10/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 55-108 |
29/10/22 | 11:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 79-60 |
29/10/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 76-36 |
09/11/22 | 19:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 40-76 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/11/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 90-41 |
05/11/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 36-100 |
05/11/22 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 76-44 |
05/11/22 | 11:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 63-81 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/11/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 44-62 |
12/11/22 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 36-69 |
13/11/22 | 11:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 63-69 |
12/11/22 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 61-36 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/11/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 79-53 |
19/11/22 | 15:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 86-37 |
19/11/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 29-85 |
19/11/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 67-71 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/11/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 42-102 |
26/11/22 | 10:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 46-45 |
26/11/22 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 65-71 |
08/01/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 79-70 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/12/22 | 12:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 61-42 |
03/12/22 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 62-53 |
03/12/22 | 11:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 76-101 |
03/12/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 79-40 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/12/22 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 21-80 |
14/12/22 | 20:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 71-60 |
10/12/22 | 10:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 88-42 |
10/12/22 | 10:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 73-37 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/12/22 | 11:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 82-67 |
05/01/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 41-93 |
17/12/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 44-81 |
17/12/22 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 80-44 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/01/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 30-67 |
08/01/23 | 14:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 77-60 |
07/01/23 | 10:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 45-78 |
07/01/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 96-58 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/01/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 64-34 |
17/01/23 | 15:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 79-58 |
15/01/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 94-83 |
14/01/23 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 33-69 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/01/23 | 15:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 48-69 |
21/01/23 | 16:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 47-76 |
21/01/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 | 78-47 |
21/01/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 67-56 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
28/01/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 91-37 |
28/01/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 56-55 |
30/01/23 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 83-63 |
28/01/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 65-79 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 28 | 14 | 14 | 0 | 0 | 969 | 353 | 616 | 0 | 1 | 2,745 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 26 | 14 | 12 | 2 | 0 | 888 | 527 | 361 | 0 | 1 | 1,685 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 23 | 14 | 9 | 5 | 0 | 601 | 627 | -26 | 0 | 1 | 0,958 |
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 22 | 14 | 8 | 6 | 0 | 588 | 575 | 13 | 0 | 1 | 1,022 |
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ | 18 | 14 | 5 | 8 | 1 | 469 | 685 | -216 | 0 | 1 | 0,684 |
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 17 | 14 | 4 | 9 | 1 | 449 | 717 | -268 | 3 | 1,180 | 0,626 |
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 17 | 14 | 4 | 9 | 1 | 523 | 723 | -200 | 3 | 0,847 | 0,723 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 | 280 | -280 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 20-0 | ||
15/10/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 20-0 |
15/10/22 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 95-33 |
15/10/22 | 10:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 33-63 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/10/22 | 10:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 38-93 |
22/10/22 | 14:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 51-36 |
25/10/22 | 17:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 27-74 |
ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 20-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/10/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 71-22 |
29/10/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 41-63 |
29/10/22 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 20-0 |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-20 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/11/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 33-48 |
05/11/22 | 10:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 54-48 |
ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 20-0 | ||
05/11/22 | 13:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 55-44 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/11/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 88-49 |
12/11/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 12-113 |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-20 | ||
12/11/22 | 10:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 54-70 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/11/22 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 104-69 |
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 20-0 | ||
19/11/22 | 10:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 51-37 |
19/11/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 33-31 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/11/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 91-34 |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-20 | ||
26/11/22 | 10:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 31-85 |
26/11/22 | 14:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 55-37 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-20 | ||
03/12/22 | 10:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 61-52 |
03/12/22 | 13:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 30-82 |
03/12/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 56-29 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/12/22 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 67-49 |
10/12/22 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 45-75 |
14/12/22 | 20:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 87-28 |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-20 | ||
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
17/12/22 | 14:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 50-62 |
17/12/22 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 63-42 |
17/12/22 | 10:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 35-100 |
ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 20-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/01/23 | 21:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 50-41 |
07/01/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 65-40 |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-20 | ||
07/01/23 | 10:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 57-67 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/01/23 | 10:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 27-71 |
23/01/23 | 19:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 20-0 |
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 20-0 | ||
22/01/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 40-41 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/01/23 | 21:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 52-66 |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-20 | ||
21/01/23 | 10:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 35-40 |
29/01/23 | 19:30 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 45-31 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/02/23 | 20:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 14-86 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 20-0 | ||
28/01/23 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 83-36 |
28/01/23 | 10:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 34-47 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 27 | 14 | 13 | 1 | 0 | 864 | 575 | 289 | 0 | 1 | 1,502 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 26 | 14 | 12 | 2 | 0 | 794 | 531 | 263 | 0 | 1 | 1,495 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 23 | 14 | 9 | 5 | 0 | 785 | 627 | 158 | 0 | 1 | 1,251 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 22 | 14 | 8 | 6 | 0 | 762 | 631 | 131 | 0 | 1 | 1,207 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 21 | 14 | 7 | 7 | 0 | 781 | 708 | 73 | 0 | 1 | 1,103 |
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | 19 | 14 | 5 | 9 | 0 | 803 | 729 | 74 | 0 | 1 | 1,101 |
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ | 16 | 14 | 2 | 12 | 0 | 350 | 1058 | -708 | 0 | 1 | 0,330 |
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0 | 14 | 0 | 0 | 14 | 0 | 280 | -280 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
15/10/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 20-0 |
15/10/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 93-29 |
15/10/22 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 72-71 |
15/10/22 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 52-65 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/10/22 | 11:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 21-95 |
24/10/22 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 78-63 |
06/11/22 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 55-46 |
22/10/22 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 20-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/10/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 67-47 |
29/10/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 69-65 |
29/10/22 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 53-44 |
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-20 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/11/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 63-43 |
05/11/22 | 13:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 79-67 |
ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 20-0 | ||
05/11/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 53-17 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/11/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 63-47 |
12/11/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 60-65 |
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-20 | ||
12/11/22 | 10:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 13-98 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/11/22 | 12:30 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 39-53 |
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 20-0 | ||
19/11/22 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 114-46 |
19/11/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 62-45 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/11/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 63-52 |
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-20 | ||
26/11/22 | 10:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 13-109 |
26/11/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 61-53 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-20 | ||
03/12/22 | 14:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 30-85 |
03/12/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 68-46 |
03/12/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 73-51 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/12/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 77-15 |
10/12/22 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 65-72 |
10/12/22 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 68-69 |
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 0-20 | ||
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
17/12/22 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 53-55 |
17/12/22 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 66-53 |
17/12/22 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 47-66 |
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 20-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/01/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 51-57 |
07/01/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 65-68 |
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-20 | ||
07/01/23 | 11:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 18-84 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/01/23 | 11:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 51-71 |
14/01/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 64-45 |
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 20-0 | ||
14/01/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 87-39 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
21/01/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 66-40 |
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-20 | ||
21/01/23 | 10:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 | 33-86 |
23/01/23 | 20:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 45-64 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
28/01/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 46-50 |
ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 20-0 | ||
28/01/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 77-36 |
28/01/23 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 49-45 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 19 | 10 | 9 | 1 | 0 | 726 | 536 | 190 | 0 | 1 | 1,354 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 557 | 490 | 67 | 0 | 1 | 1,136 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 17 | 10 | 7 | 3 | 0 | 614 | 529 | 85 | 0 | 1 | 1,160 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 13 | 10 | 3 | 7 | 0 | 459 | 554 | -95 | 0 | 1 | 0,828 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 12 | 10 | 2 | 8 | 0 | 516 | 621 | -105 | 0 | 1 | 0,830 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 5 | 10 | 0 | 5 | 5 | 256 | 398 | -142 | 0 | 1 | 0,643 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/12/22 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 81-44 |
11/12/22 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 33-72 |
10/12/22 | 12:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 65-70 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
21/12/22 | 21:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 78-53 |
27/12/22 | 19:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 71-43 |
04/01/23 | 16:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 67-75 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/01/23 | 20:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 65-48 |
10/01/23 | 15:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 63-60 |
08/01/23 | 13:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 44-56 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/01/23 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 52-70 |
15/01/23 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 51-37 |
14/01/23 | 15:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 65-55 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/01/23 | 12:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 79-48 |
01/02/23 | 20:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-20 |
21/02/23 | 19:15 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 73-59 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/01/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 44-55 |
29/01/23 | 16:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 65-48 |
28/01/23 | 14:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 70-51 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/03/23 | 19:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 73-85 |
09/02/23 | 18:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 64-66 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-20 | ||
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/03/23 | 14:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 69-68 |
13/02/23 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 40-39 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 20-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/03/23 | 21:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 81-55 |
ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-20 | ||
09/03/23 | 19:45 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 79-58 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/03/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 50-64 |
ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 20-0 | ||
15/03/23 | 19:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 59-68 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 20 | 10 | 10 | 0 | 0 | 685 | 532 | 153 | 0 | 1 | 1,287 |
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 680 | 516 | 164 | 0 | 1 | 1,317 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 15 | 10 | 5 | 5 | 0 | 575 | 627 | -52 | 0 | 1 | 0,917 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 13 | 10 | 3 | 7 | 0 | 561 | 607 | -46 | 3 | 1,160 | 0,924 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 13 | 10 | 3 | 7 | 0 | 513 | 600 | -87 | 3 | 0,861 | 0,854 |
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 11 | 10 | 1 | 9 | 0 | 429 | 561 | -132 | 0 | 1 | 0,764 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/12/22 | 21:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 45-65 |
11/12/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 67-64 |
11/12/22 | 16:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 62-70 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
21/12/22 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 53-47 |
18/12/22 | 16:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 71-68 |
20/12/22 | 20:30 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 50-39 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/01/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 49-63 |
08/01/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 74-61 |
08/01/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 76-45 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
15/01/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 53-48 |
15/01/23 | 11:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 58-80 |
15/01/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 65-54 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
24/01/23 | 20:30 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 39-46 |
22/01/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 54-56 |
22/01/23 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 33-51 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/01/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 87-48 |
29/01/23 | 18:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 58-54 |
29/01/23 | 14:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 83-65 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/02/23 | 20:30 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 39-33 |
05/02/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 45-82 |
05/02/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 60-77 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/02/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 59-29 |
12/02/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 49-61 |
15/02/23 | 19:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 44-65 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/02/23 | 19:30 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 38-49 |
19/02/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 76-49 |
19/02/23 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 56-64 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
06/03/23 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 53-47 |
08/03/23 | 20:15 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 72-50 |
05/03/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 72-73 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 12 | 6 | 6 | 0 | 0 | 463 | 299 | 164 | 0 | 1 | 1,548 |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ | 9 | 6 | 3 | 3 | 0 | 388 | 398 | -10 | 3 | 1,007 | 0,974 |
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 9 | 6 | 3 | 3 | 0 | 344 | 364 | -20 | 3 | 0,992 | 0,945 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 316 | 450 | -134 | 0 | 1 | 0,702 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/12/22 | 13:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 64-71 |
11/12/22 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 49-81 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/12/22 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 71-53 |
18/12/22 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 58-79 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/01/23 | 14:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 44-107 |
12/01/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 57-60 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
15/01/23 | 19:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 71-51 |
15/01/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 52-34 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/01/23 | 14:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 49-62 |
22/01/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 76-59 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/01/23 | 14:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 68-55 |
29/01/23 | 11:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 69-71 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 226 | 59 | 167 | 0 | 1 | 3,830 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 59 | 226 | -167 | 0 | 1 | 0,261 |
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/12/22 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 64-29 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/12/22 | 17:30 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 12-87 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/01/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 75-18 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 8 | 5 | 3 | 2 | 0 | 236 | 229 | 7 | 0 | 1 | 1,030 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 7 | 5 | 2 | 3 | 0 | 229 | 236 | -7 | 0 | 1 | 0,970 |
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/12/22 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 57-65 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/12/22 | 21:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 37-43 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/01/23 | 21:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 57-47 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
16/01/23 | 21:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 47-43 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/01/23 | 20:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 36-33 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 193 | 110 | 83 | 0 | 1 | 1,754 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 110 | 193 | -83 | 0 | 1 | 0,569 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
28/01/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 28-62 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/02/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 72-41 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/02/23 | 13:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 41-59 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/02/23 | 14:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
11/02/23 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
11/02/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/02/23 | 10:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
18/02/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
18/02/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/02/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
25/02/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
25/02/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/03/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
04/03/23 | 17:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
04/03/23 | 16:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/03/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
11/03/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
11/03/23 | 10:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/03/23 | 16:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
18/03/23 | 10:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
18/03/23 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 | ||
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 | ||
01/04/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 | ||
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 | ||
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/04/23 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
10/04/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
10/04/23 | 17:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/04/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
18/04/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
18/04/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 | ||
11/02/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
11/02/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/02/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
18/02/23 | 14:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
18/02/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/02/23 | 12:30 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
25/02/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/03/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
04/03/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
04/03/23 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/03/23 | 14:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
11/03/23 | 14:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
11/03/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 | ||
18/03/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
18/03/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 | ||
01/04/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
01/04/23 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/04/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
08/04/23 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
08/04/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/04/23 | 15:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
10/04/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/04/23 | 15:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
18/04/23 | 15:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
18/04/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/04/23 | 11:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
22/04/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 | ||
29/04/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
29/04/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
06/05/23 | 14:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
06/05/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
06/05/23 | 14:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
13/05/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
13/05/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/02/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
11/02/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-0 |
11/02/23 | 10:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/02/23 | 12:30 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
18/02/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
18/02/23 | 16:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
18/02/23 | 16:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/02/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
25/02/23 | 13:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-0 |
25/02/23 | 13:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0-0 |
25/02/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/03/23 | 12:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
04/03/23 | 16:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
04/03/23 | 12:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
04/03/23 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/03/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0-0 |
11/03/23 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
11/03/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
11/03/23 | 12:30 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/03/23 | 12:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
18/03/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
18/03/23 | 12:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-0 |
18/03/23 | 12:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
01/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
01/04/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-0 |
01/04/23 | 12:30 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
01/04/23 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/04/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
08/04/23 | 12:30 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
08/04/23 | 09:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
08/04/23 | 12:30 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-0 |
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 | ||
11/04/23 | 17:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-0 |
09/04/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/04/23 | 17:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
18/04/23 | 17:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
19/04/23 | 17:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
18/04/23 | 17:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-0 |
22/04/23 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0-0 |
07/05/23 | 11:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
22/04/23 | 12:30 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/04/23 | 12:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
21/04/23 | 10:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
29/04/23 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
29/04/23 | 14:30 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
06/05/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
06/05/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
06/05/23 | 13:00 | ΣΚΥΔΡΑΣ | ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 0-0 |
06/05/23 | 12:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
13/05/23 | 10:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
13/05/23 | 12:30 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
13/05/23 | 13:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ | 0-0 |
ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/02/23 | 15:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
12/02/23 | 18:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
12/02/23 | 15:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/02/23 | 12:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
19/02/23 | 15:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
19/02/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/02/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 | ||
26/02/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/03/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
05/03/23 | 14:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
05/03/23 | 17:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/03/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
12/03/23 | 15:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
12/03/23 | 14:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 17:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
19/03/23 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
19/03/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
02/04/23 | 14:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
02/04/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/04/23 | 16:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
09/04/23 | 18:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
09/04/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 | ||
12/04/23 | 17:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 | ||
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/04/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
19/04/23 | 15:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/04/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
23/04/23 | 15:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
23/04/23 | 10:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/04/23 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
30/04/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
30/04/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/05/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
07/05/23 | 12:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
07/05/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/05/23 | 15:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
14/05/23 | 11:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/02/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
12/02/23 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
12/02/23 | 13:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/02/23 | 19:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
19/02/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
19/02/23 | 14:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/02/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
26/02/23 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 0-0 |
26/02/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/03/23 | 15:30 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
05/03/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
05/03/23 | 19:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/03/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
11/03/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
12/03/23 | 12:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 11:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
19/03/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
19/03/23 | 15:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
02/04/23 | 11:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
02/04/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 | ||
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 | ||
09/04/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/04/23 | 16:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
12/04/23 | 15:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
12/04/23 | 16:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/04/23 | 15:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
19/04/23 | 17:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
19/04/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/04/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 0-0 |
23/04/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
23/04/23 | 12:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/04/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
30/04/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
30/04/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/05/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
06/05/23 | 17:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
07/05/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/05/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
14/05/23 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
14/05/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 | ||
12/02/23 | 12:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
11/02/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | |
19/02/23 | 14:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
19/02/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 | ||
25/02/23 | 11:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
26/02/23 | 12:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | |||
05/03/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
05/03/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 | ||
12/03/23 | 13:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
11/03/23 | 10:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 12:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
19/03/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
19/03/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 | ||
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 | ||
02/04/23 | 13:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/04/23 | 10:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
09/04/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
08/04/23 | 11:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
12/04/23 | 13:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
12/04/23 | 17:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/04/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
19/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
19/04/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
23/04/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
21/04/23 | 11:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/04/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
30/04/23 | 12:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
29/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/05/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
07/05/23 | 12:30 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 0-0 |
07/05/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/05/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
13/05/23 | 11:30 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
14/05/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/02/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
12/02/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
12/02/23 | 14:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 | ||
19/02/23 | 14:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
19/02/23 | 15:30 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/02/23 | 15:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
26/02/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/03/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
04/03/23 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
14:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 | |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/03/23 | 10:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
12/03/23 | 14:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
24/03/23 | 20:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 | ||
19/03/23 | 14:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 | ||
02/04/23 | 13:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 |
02/04/23 | 11:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/04/23 | 12:00 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 | ||
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/04/23 | 15:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
12/04/23 | 17:30 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 0-0 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 0-0 | ||
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/04/23 | 16:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 0-0 |
19/04/23 | 17:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 0-0 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 | ||
12/02/23 | 17:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
12/02/23 | 20:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
12/02/23 | 14:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/02/23 | 10:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
19/02/23 | 14:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
19/02/23 | 14:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
19/02/23 | 12:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/02/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 | ||
26/02/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
26/02/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/03/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
05/03/23 | 15:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
05/03/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
05/03/23 | 16:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/03/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
12/03/23 | 14:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
12/03/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
12/03/23 | 15:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 16:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
22/03/23 | 15:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
19/03/23 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
19/03/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
02/04/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
02/04/23 | 15:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
02/04/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/04/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
09/04/23 | 14:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
09/04/23 | 16:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
09/04/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 | ||
12/04/23 | 16:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 | ||
12/04/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/04/23 | 11:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
19/04/23 | 17:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 | ||
19/04/23 | 16:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
23/04/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
23/04/23 | 14:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 |
23/04/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
23/04/23 | 12:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/04/23 | 10:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
30/04/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
30/04/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
30/04/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
6η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/05/23 | 10:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
07/05/23 | 10:00 | ΜΕΛΙΚΗΣ | ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 0-0 |
ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 0-0 | ||
07/05/23 | 10:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 0-0 |
7η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/05/23 | 14:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. | 0-0 |
12/05/23 | 20:30 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ | 0-0 |
14/05/23 | 12:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 0-0 |
ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 | ||
12/02/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
12/02/23 | 10:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/02/23 | 15:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
19/02/23 | 14:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
19/02/23 | 10:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/02/23 | 14:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
25/02/23 | 17:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
21/04/23 | 12:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/03/23 | 12:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
05/03/23 | 13:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
04/03/23 | 15:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/03/23 | 13:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
11/03/23 | 12:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
12/03/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||
19/03/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 | ||
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
02/04/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
13/05/23 | 10:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/04/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
09/04/23 | 12:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
08/04/23 | 13:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/04/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 0-0 |
12/04/23 | 12:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 0-0 |
12/04/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 0-0 | ||
29/04/23 | 10:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ | 0-0 |
19/04/23 | 17:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 0-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 20 | 10 | 10 | 0 | 0 | 784 | 494 | 290 | 0 | 1 | 1,587 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 17 | 10 | 7 | 3 | 0 | 636 | 614 | 22 | 0 | 1 | 1,035 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 16 | 10 | 6 | 4 | 0 | 572 | 579 | -7 | 0 | 1 | 0,987 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 14 | 10 | 4 | 6 | 0 | 595 | 697 | -102 | 0 | 1 | 0,853 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 12 | 10 | 2 | 8 | 0 | 574 | 642 | -68 | 0 | 1 | 0,894 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 11 | 10 | 1 | 9 | 0 | 527 | 662 | -135 | 0 | 1 | 0,796 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/02/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 59-61 |
18/02/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 48-58 |
ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 104-69 | ||
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/02/23 | 15:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 47-60 |
25/02/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 62-64 |
25/04/23 | 19:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 48-70 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/03/23 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 68-66 |
04/03/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 28-91 |
ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 63-43 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/03/23 | 19:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 62-58 |
26/03/23 | 14:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 80-57 |
23/03/23 | 19:15 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 55-59 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/04/23 | 21:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 56-69 |
07/05/23 | 14:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 45-68 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 65-71 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/04/23 | 19:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 45-55 |
19/04/23 | 14:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 70-69 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 52-66 | ||
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
03/05/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 63-50 |
12/04/23 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 69-46 |
12/04/23 | 16:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 72-45 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/04/23 | 15:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 56-66 |
24/04/23 | 19:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 93-50 |
ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 51-57 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 76-87 |
22/04/23 | 14:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 56-42 |
04/05/23 | 18:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 44-70 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/05/23 | 14:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 69-45 |
29/04/23 | 15:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 69-55 |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 83-63 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 19 | 10 | 9 | 1 | 0 | 682 | 485 | 197 | 0 | 1 | 1,406 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 18 | 10 | 8 | 2 | 0 | 641 | 487 | 154 | 0 | 1 | 1,316 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 16 | 10 | 6 | 4 | 0 | 583 | 570 | 13 | 0 | 1 | 1,022 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 13 | 10 | 3 | 7 | 0 | 476 | 599 | -123 | 0 | 1 | 0,794 |
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ | 12 | 10 | 2 | 8 | 0 | 625 | 733 | -108 | 0 | 1 | 0,852 |
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 11 | 10 | 2 | 7 | 1 | 346 | 479 | -133 | 0 | 1 | 0,722 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/02/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 67-75 |
18/02/23 | 14:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 91-67 |
Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 33-31 | ||
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
25/02/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 55-46 |
25/02/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 56-65 |
25/02/23 | 15:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 84-46 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
04/03/23 | 11:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 51-33 |
04/03/23 | 13:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 64-65 |
ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 72-71 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/03/23 | 10:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 73-105 |
18/03/23 | 12:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 44-65 |
18/03/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 34-54 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
01/04/23 | 10:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 61-45 |
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 20-0 | ||
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 33-73 | ||
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
08/04/23 | 12:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 64-60 |
08/04/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 79-68 |
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 45-31 | ||
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/04/23 | 13:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 70-63 |
12/04/23 | 14:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 52-44 |
12/04/23 | 19:30 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 43-68 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/04/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 33-63 |
19/04/23 | 19:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 76-66 |
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 68-46 | ||
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/04/23 | 14:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 79-54 |
22/04/23 | 12:00 | ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 74-45 |
22/04/23 | 12:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 51-40 |
5η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/04/23 | 14:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 36-53 |
29/04/23 | 13:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 24-48 |
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ | 71-60 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 24 | 14 | 10 | 4 | 0 | 1040 | 1015 | 25 | 7 | 1,059 | 1,024 |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ | 24 | 14 | 10 | 4 | 0 | 1003 | 938 | 65 | 6 | 0,892 | 1,069 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 24 | 14 | 10 | 4 | 0 | 972 | 856 | 116 | 5 | 1,068 | 1,135 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 21 | 14 | 7 | 7 | 0 | 934 | 917 | 17 | 0 | 1 | 1,018 |
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 20 | 14 | 6 | 8 | 0 | 929 | 927 | 2 | 0 | 1 | 1,002 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 19 | 14 | 5 | 9 | 0 | 914 | 948 | -34 | 3 | 1 | 0,964 |
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | 19 | 14 | 5 | 9 | 0 | 970 | 1013 | -43 | 3 | 1 | 0,957 |
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 16 | 14 | 3 | 10 | 1 | 785 | 933 | -148 | 0 | 1 | 0,841 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
11/03/23 | 17:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 72-75 |
11/03/23 | 20:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 83-69 |
11/03/23 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 66-72 |
11/03/23 | 17:30 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 55-67 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
15/03/23 | 20:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 70-61 |
15/03/23 | 20:15 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 60-70 |
15/03/23 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 66-59 |
15/03/23 | 20:30 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 55-72 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/03/23 | 20:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 62-77 |
18/03/23 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 77-82 |
18/03/23 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 67-53 |
18/03/23 | 20:30 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 69-74 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
29/03/23 | 21:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 96-63 |
29/03/23 | 21:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 86-64 |
29/03/23 | 21:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 62-63 |
29/03/23 | 21:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 66-63 |
Β' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
05/04/23 | 21:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 96-80 |
01/04/23 | 20:30 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 78-71 |
06/04/23 | 20:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 75-60 |
05/04/23 | 20:30 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 71-79 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/04/23 | 21:00 | ΕΔΕΣΣΑΣ | ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 81-63 |
08/04/23 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 105-69 |
12/04/23 | 21:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 66-81 |
08/04/23 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 67-53 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/04/23 | 20:15 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 74-79 |
19/04/23 | 21:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 80-77 |
19/04/23 | 21:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 48-84 |
19/04/23 | 21:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 55-59 |
4η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/05/23 | 21:30 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 92-69 |
22/04/23 | 18:00 | ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 0-20 |
22/04/23 | 20:30 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 69-62 |
22/04/23 | 18:00 | ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 61-59 |
Γ' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 69-68 | |||
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 75-57 | |||
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 74-70 | |||
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 59-43 | |||
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 60-68 | |||
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 86-52 | |||
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 61-71 | |||
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 71-62 | |||
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 64-74 | |||
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 59-58 | |||
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 64-62 | |||
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ | 59-71 | |||
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 93-79 | |||
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 73-57 | |||
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 79-49 | |||
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 62-58 | |||
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 69-72 | |||
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 74-60 | |||
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 66-76 | |||
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 68-47 | |||
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 83-74 | |||
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 61-63 | |||
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ | 64-57 | |||
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ | 58-69 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 98 | 84 | 14 | 3 | 1,166 | 1,166 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 84 | 98 | -14 | 3 | 0,857 | 0,857 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 18:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ | 51-47 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 15:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 51-33 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 92 | 74 | 18 | 0 | 1 | 1,243 |
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 74 | 92 | -18 | 0 | 1 | 0,804 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 17:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 74-72 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ | 20-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 129 | 123 | 6 | 3 | 1,048 | 1,048 |
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 123 | 129 | -6 | 3 | 0,953 | 0,953 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 18:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ | 59-55 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 19:30 | ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ | ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | 74-64 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 118 | 106 | 12 | 0 | 1 | 1,113 |
ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 106 | 118 | -12 | 0 | 1 | 0,898 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
18/03/23 | 18:00 | ΑΡΙΔΑΙΑΣ | ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ | 55-56 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
01/04/23 | 20:00 | 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. | ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ | 62-51 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 110 | 57 | 53 | 0 | 1 | 1,929 |
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 57 | 110 | -53 | 0 | 1 | 0,518 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
19/03/23 | 18:00 | ΚΑΜΠΑΝΗ | ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 57-90 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ | 20-0 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 89 | 49 | 40 | 0 | 1 | 1,816 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 79 | 74 | 5 | 0 | 1 | 1,067 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 74 | 79 | -5 | 0 | 1 | 0,936 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 49 | 89 | -40 | 0 | 1 | 0,550 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/03/23 | 12:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 89-49 |
26/03/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 74-79 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 251 | 79 | 172 | 0 | 1 | 3,177 |
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 79 | 251 | -172 | 0 | 1 | 0,314 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/03/23 | 18:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 77-26 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 16:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 32-100 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
09/04/23 | 15:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ | 74-21 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 164 | 74 | 90 | 0 | 1 | 2,216 |
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 74 | 164 | -90 | 0 | 1 | 0,451 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
26/03/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 28-63 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 14:30 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 49-21 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
12/04/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 25-52 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 85 | 48 | 37 | 0 | 1 | 1,770 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 48 | 85 | -37 | 0 | 1 | 0,564 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
01/04/23 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 85-48 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 62 | 51 | 11 | 0 | 1 | 1,215 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 51 | 62 | -11 | 0 | 1 | 0,822 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
01/04/23 | 20:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 62-51 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 85 | 53 | 32 | 0 | 1 | 1,603 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 53 | 85 | -32 | 0 | 1 | 0,623 |
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 18:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ | 53-85 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 62 | 51 | 11 | 0 | 1 | 1,215 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 51 | 62 | -11 | 0 | 1 | 0,822 |
ΝΙΚΗΤΗΣ Β | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΝΙΚΗΤΗΣ Α | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
02/04/23 | 20:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 62-51 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 198 | 113 | 85 | 0 | 1 | 1,752 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 113 | 198 | -85 | 0 | 1 | 0,570 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
22/04/23 | 14:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 66-34 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
30/04/23 | 12:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ | 43-71 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
07/05/23 | 12:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 61-36 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 154 | 134 | 20 | 0 | 1 | 1,149 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 134 | 154 | -20 | 0 | 1 | 0,870 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
06/05/23 | 18:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 73-58 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/05/23 | 20:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 76-81 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 129 | 106 | 23 | 0 | 1 | 1,216 |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 106 | 129 | -23 | 0 | 1 | 0,821 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
06/05/23 | 18:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 46-68 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
17/05/23 | 20:15 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 61-60 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 61 | 54 | 7 | 0 | 1 | 1,129 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 86 | 85 | 1 | 0 | 1 | 1,011 |
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 85 | 86 | -1 | 0 | 1 | 0,988 |
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 54 | 61 | -7 | 0 | 1 | 0,885 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
10/05/23 | 19:00 | ΚΙΛΚΙΣ | ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ | 61-54 |
10/05/23 | 19:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) | ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 85-86 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 83 | 57 | 26 | 0 | 1 | 1,456 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 57 | 83 | -26 | 0 | 1 | 0,686 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
13/05/23 | 17:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ | 83-57 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 65 | 61 | 4 | 0 | 1 | 1,065 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 61 | 65 | -4 | 0 | 1 | 0,938 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
13/05/23 | 19:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 61-65 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 71 | 58 | 13 | 0 | 1 | 1,224 |
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 58 | 71 | -13 | 0 | 1 | 0,816 |
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/05/23 | 14:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ | 58-71 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 74 | 49 | 25 | 0 | 1 | 1,510 |
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 49 | 74 | -25 | 0 | 1 | 0,662 |
ΝΙΚΗΤΗΣ Β | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
ΝΙΚΗΤΗΣ Α | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
14/05/23 | 16:00 | ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ | 74-49 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 234 | 238 | -4 | 0 | 1 | 0,983 |
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 238 | 234 | 4 | 0 | 1 | 1,017 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
24/05/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 77-92 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
27/05/23 | 20:00 | ΑΙΓΙΝΙΟΥ | ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ | 75-80 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
31/05/23 | 20:00 | ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ | ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ | 77-71 |
Ομάδα | Βαθμ | Αγων | Νικ | Ηττ | Μηδ | Επιθ | Αμυν | Διαφ | Βαθ2 | Διαφ2 | Διαφ3 |
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 206 | 193 | 13 | 0 | 1 | 1,067 |
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 193 | 206 | -13 | 0 | 1 | 0,936 |
Α' ΓΥΡΟΣ | ||||
1η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
24/05/23 | 20:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 66-58 |
2η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
27/05/23 | 20:00 | Δ. ΒΙΚΕΛΑ | ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ | 76-66 |
3η Αγωνιστική | ||||
Ημ/νία | Ωρα | Γήπεδο | Αγώνας | Σκορ |
31/05/23 | 20:00 | ΝΑΟΥΣΑΣ | ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ | 61-72 |