ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 36 18 18 0 0 1355 836 519   0   1   1,620
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 32 18 14 4 0 1268 1126 142   0   1   1,126
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 29 18 11 7 0 1182 1086 96   3   1,220   1,088
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 29 18 11 7 0 1099 1084 15   3   0,819   1,013
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 28 18 10 8 0 1020 1024 -4   0   1   0,996
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 26 18 8 10 0 976 1043 -67   3   1,054   0,935
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 26 18 8 10 0 1026 1027 -1   3   0,948   0,999
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 23 18 5 13 0 1027 1189 -162   3   1,015   0,863
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 23 18 5 13 0 881 1059 -178   3   0,984   0,831
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0 18 0 0 18 0 360 -360   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/23 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 74-63
21/10/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 41-38
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
21/10/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 52-70
21/10/23 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 54-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 49-70
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-20
04/11/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 75-61
04/11/23 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 59-64
04/11/23 19:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 64-45
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
11/11/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 40-73
11/11/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 83-72
11/11/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 72-65
11/11/23 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 56-51
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 79-47
18/11/23 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 45-44
18/11/23 20:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 59-78
18/11/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 73-72
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-20
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/23 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 66-62
25/11/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 67-57
25/11/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 83-51
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
25/11/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 54-84
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/23 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 79-80
02/12/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 75-63
02/12/23 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 73-65
02/12/23 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 51-55
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 64-74
09/12/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 58-66
09/12/23 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 40-73
09/12/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 100-62
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-20
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/23 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 88-92
16/12/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 64-70
18/12/23 19:45 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 69-66
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
16/12/23 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 55-96
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/01/24 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 79-56
23/12/23 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 74-62
23/12/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 66-72
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-20
23/12/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 78-47
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/24 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 62-61
30/12/23 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 68-35
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-20
30/12/23 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 93-54
30/12/23 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 45-67
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/24 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 104-78
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
06/01/24 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 65-88
06/01/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 69-70
10/01/24 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 74-53
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-20
13/01/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 80-34
13/01/24 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 57-61
13/01/24 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 51-73
13/01/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 59-71
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/01/24 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 76-87
20/01/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 52-63
20/01/24 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 86-71
20/01/24 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 60-80
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/24 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 64-73
27/01/24 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 73-61
27/01/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 67-61
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-20
27/01/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 71-41
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 98-66
03/02/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-57
03/02/24 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 64-50
03/02/24 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 55-65
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-20
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/24 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 70-82
10/02/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 74-51
10/02/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 83-57
10/02/24 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 56-75
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/24 18:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 83-80
17/02/24 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 62-45
17/02/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 64-59
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-20
17/02/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 85-50
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/24 20:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 69-79
24/02/24 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 59-45
24/02/24 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-67
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20-0
24/02/24 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 63-100
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 31 16 15 1 0 1094 808 286   0   1   1,353
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 29 16 13 3 0 1105 859 246   0   1   1,286
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 26 16 10 6 0 984 936 48   0   1   1,051
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 25 16 9 7 0 957 937 20   0   1   1,021
ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 24 16 8 8 0 900 856 44   3   1,037   1,051
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 24 16 8 8 0 1039 899 140   3   0,964   1,155
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 23 16 7 9 0 891 878 13   0   1   1,014
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 16 16 2 12 2 561 1018 -457   0   1   0,551
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 2 16 0 2 14 80 420 -340   0   1   0,190


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/23 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 84-57
21/10/23 20:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 55-71
21/10/23 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 79-67
21/10/23 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/23 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 97-42
04/11/23 20:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 45-74
06/11/23 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 77-63
04/11/23 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 54-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/23 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 36-71
11/11/23 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 81-56
11/11/23 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 76-26
11/11/23 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 61-46
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 87-55
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-20
18/11/23 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 85-56
18/11/23 20:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 57-65
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/23 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
25/11/23 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 80-77
25/11/23 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 67-76
25/11/23 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 64-59
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 88-41
02/12/23 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 94-63
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-20
02/12/23 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 67-61
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 37-78
09/12/23 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 79-65
09/12/23 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 81-68
ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/23 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 70-37
16/12/23 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 75-39
16/12/23 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 69-67
16/12/23 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-20
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/23 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 41-93
23/12/23 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 68-62
23/12/23 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 52-57
23/12/23 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 68-61
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/12/23 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 64-76
30/12/23 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 54-45
17/01/24 19:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 71-50
30/12/23 18:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-20
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/01/24 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 61-71
11/01/24 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 85-55
10/01/24 20:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 58-56
ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 67-27
13/01/24 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 54-76
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-20
13/01/24 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 48-60
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/24 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 50-72
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
20/01/24 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 63-51
20/01/24 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 65-68
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-20
27/01/24 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 65-87
27/01/24 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 67-48
27/01/24 16:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 63-79
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 44-101
03/02/24 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 82-76
ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
03/02/24 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 58-65
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/24 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 83-50
10/02/24 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 59-74
10/02/24 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 81-54
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 0-20
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/24 18:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-20
17/02/24 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 83-76
17/02/24 20:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 73-66
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 20-0
24/02/24 18:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 64-57
24/02/24 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 80-61
24/02/24 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 93-64
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 27 14 13 1 0 1174 776 398   3   1,007   1,512
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 27 14 13 1 0 1236 730 506   3   0,992   1,693
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 22 14 8 6 0 947 905 42   3   1,424   1,046
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 22 14 8 6 0 939 962 -23   3   0,702   0,976
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 20 14 6 8 0 780 908 -128   0   1   0,859
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 19 14 5 9 0 771 896 -125   0   1   0,860
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 17 14 3 11 0 730 1065 -335   0   1   0,685
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 14 14 0 14 0 653 988 -335   0   1   0,660


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/09/23 17:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 36-68
24/09/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 48-59
24/09/23 11:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 46-109
24/09/23 12:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 83-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/10/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 61-50
01/10/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 99-55
01/10/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 61-46
01/10/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 80-50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 50-90
07/10/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 54-91
09/10/23 20:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 51-77
07/10/23 14:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 74-58
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/10/23 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 77-50
15/10/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 99-30
15/10/23 15:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50-78
15/10/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 97-31
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 64-91
22/10/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 68-64
22/10/23 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 53-83
22/10/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 42-73
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/10/23 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 52-40
29/10/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 64-85
30/10/23 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 109-45
29/10/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 66-86
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 51-52
05/11/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 84-85
05/11/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 63-48
06/11/23 21:45 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 66-73
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 51-44
12/11/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 71-42
12/11/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 74-49
16/11/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 78-82
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 45-69
19/11/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 58-108
19/11/23 12:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 57-49
20/11/23 20:15 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 59-87
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 80-27
26/11/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 74-52
27/11/23 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 76-61
26/11/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 76-54
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 56-69
04/12/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 47-100
03/12/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 65-59
03/12/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 49-70
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/12/23 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 83-56
10/12/23 13:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 64-43
10/12/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 98-62
10/12/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 74-64
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 44-66
18/12/23 20:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 60-38
18/12/23 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 43-66
17/12/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 102-43
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 79-40
07/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 47-104
07/01/24 13:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 58-49
08/01/24 21:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 68-74
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 23 12 11 1 0 939 537 402   0   1   1,748
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 22 12 10 2 0 874 631 243   0   1   1,385
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 19 12 7 5 0 609 626 -17   0   1   0,972
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 18 12 6 6 0 598 669 -71   0   1   0,893
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 15 12 3 9 0 597 728 -131   3   1,039   0,820
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 15 12 3 9 0 610 827 -217   3   0,962   0,737
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 13 12 2 9 1 511 720 -209   0   1   0,709


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/09/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 66-44
24/09/23 10:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 80-35
23/09/23 13:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 66-50
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/09/23 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 46-43
01/10/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 43-63
01/10/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 46-82
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 52-45
10/10/23 20:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 36-63
07/10/23 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 60-81
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/10/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 46-40
14/10/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 100-51
14/10/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 58-54
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 54-76
22/10/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 33-84
20/10/23 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 44-56
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/23 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 57-60
31/10/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 95-40
30/10/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 50-38
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 46-49
05/11/23 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 58-68
05/11/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 43-94
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/11/23 21:15 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 62-36
12/11/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 43-70
15/11/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 41-84
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 56-47
19/11/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 63-61
20/11/23 21:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 73-54
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 46-64
26/11/23 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 57-50
29/11/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 68-69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 54-36
03/12/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 50-95
03/12/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 59-39
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 71-31
10/12/23 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 98-65
10/12/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 48-42
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 35-59
18/12/23 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 48-89
17/12/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 60-51
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 15:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 71-51
07/01/24 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 74-53
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 20-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 23 12 11 1 0 803 593 210   0   1   1,354
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 22 12 10 2 0 810 644 166   0   1   1,257
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 21 12 9 3 0 849 642 207   0   1   1,322
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 18 12 6 6 0 743 661 82   0   1   1,124
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16 12 4 8 0 616 746 -130   0   1   0,825
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14 12 2 10 0 517 812 -295   0   1   0,636
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0 12 0 0 12 0 240 -240   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/09/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 76-72
24/09/23 12:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-20
24/09/23 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 53-89
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/10/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 81-87
01/10/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 52-79
01/10/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 103-51
07/10/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 72-68
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-20
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 70-77
14/10/23 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 42-94
14/10/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 52-76
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 86-40
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
22/10/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 91-71
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-20
29/10/23 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 42-91
29/10/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 79-50
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/23 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 66-65
ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
05/11/23 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 81-51
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 101-75
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
12/11/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 77-41
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/11/23 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 69-59
19/11/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 91-65
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 51-76
26/11/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 75-85
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 70-45
03/12/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 54-41
03/12/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 66-51
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/23 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 52-67
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-20
10/12/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 65-70
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 20-0
17/12/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 102-54
17/12/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 52-64
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/01/24 21:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 79-62
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-20
07/01/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 61-71
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 30 16 14 2 0 1082 702 380   0   1   1,541
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 29 16 13 3 0 1033 835 198   3   1,046   1,237
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 29 16 13 3 0 935 721 214   3   0,955   1,296
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 28 16 12 4 0 938 669 269   0   1   1,402
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 24 16 8 8 0 831 919 -88   0   1   0,904
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 21 16 5 11 0 751 913 -162   3   1   0,822
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 21 16 5 11 0 730 899 -169   3   1   0,812
ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 5 16 1 3 12 61 403 -342   0   1   0,151
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ 1 16 0 1 15 0 300 -300   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/23 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0-20
07/10/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 59-39
07/10/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 88-66
11/10/23 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 67-43
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/10/23 10:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 12-90
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 20-0
14/10/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 94-62
14/10/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 74-96
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 62-40
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-20
21/10/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 59-69
21/10/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 79-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 52-55
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 20-0
04/11/23 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 85-57
04/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 73-29
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 62-60
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-20
11/11/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 51-87
11/11/23 10:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-20
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 48-52
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 20-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 20-0
18/11/23 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 92-52
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 53-61
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 0-20
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-20
25/11/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 54-78
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 48-77
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 20-0
02/12/23 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 61-39
02/12/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 85-98
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 20-0
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 0-20
09/12/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 36-76
09/12/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 90-66
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 0-0
16/12/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 67-47
20/12/23 20:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 95-87
16/12/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 47-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 20-0
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-20
23/12/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 62-72
20/01/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 109-34
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/12/23 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 40-78
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 20-0
18/01/24 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 76-68
23/12/23 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 75-63
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 64-66
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-20
10/02/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 63-78
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-20
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 46-92
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 20-0
13/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 96-43
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 20-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/01/24 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 60-72
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-20
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-20
20/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 56-74
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/24 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 72-60
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 20-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 20-0
27/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 67-63
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 73-52
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-20
03/02/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 59-88
03/02/24 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 85-72
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-20
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 20-0
10/02/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 88-52
14/02/24 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 86-69
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 27 14 13 1 0 1187 521 666   3   1,022   2,278
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 27 14 13 1 0 1011 560 451   3   0,977   1,805
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 24 14 10 4 0 870 671 199   0   1   1,296
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 21 14 7 7 0 643 803 -160   0   1   0,800
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 19 14 6 7 1 505 687 -182   0   1   0,735
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2 18 14 4 10 0 508 942 -434   0   1   0,539
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 17 14 3 11 0 510 770 -260   0   1   0,662
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 1 14 0 1 13 0 280 -280   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/23 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 36-81
11/11/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 135-37
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-20
11/11/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 30-42
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 34-81
18/11/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 33-79
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
18/11/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 39-78
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/11/23 21:15 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 69-54
25/11/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 97-36
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-20
25/11/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 92-39
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 62-85
02/12/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 33-85
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-20
02/12/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 68-57
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 66-51
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
09/12/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 82-29
09/12/23 10:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 68-41
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-20
16/12/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 71-51
16/12/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 50-42
16/12/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 54-44
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/01/24 13:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-81
23/12/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 115-51
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
23/12/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 45-29
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/12/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 86-56
29/01/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 37-126
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
03/01/24 19:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 65-46
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/01/24 19:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 108-28
17/01/24 18:15 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 114-22
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-20
08/01/24 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 71-44
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 32-55
13/01/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 41-119
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
13/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 44-107
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/24 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 83-42
17/02/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 95-30
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 20-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/24 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 38-70
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-20
14/02/24 18:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 40-61
27/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 36-57
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
07/02/24 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-63
03/02/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 53-50
03/02/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 40-37
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/02/24 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 82-41
11/02/24 13:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 48-67
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-20
10/02/24 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 30-58
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 27 14 13 1 0 1021 493 528   3   1,124   2,070
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 27 14 13 1 0 918 584 334   3   0,889   1,571
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 24 14 10 4 0 716 618 98   0   1   1,158
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 22 14 8 6 0 686 616 70   0   1   1,113
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 20 14 6 8 0 606 742 -136   0   1   0,816
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ 18 14 4 10 0 568 721 -153   0   1   0,787
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 15 14 2 11 1 406 867 -461   0   1   0,468
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0 14 0 0 14 0 280 -280   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
11/11/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 62-42
11/11/23 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-20
11/11/23 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 41-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 41-92
18/11/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 53-84
18/11/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 78-25
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 95-39
25/11/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 66-44
25/11/23 11:30 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 42-66
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-20
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 31-81
02/12/23 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 39-76
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
02/12/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 53-80
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 81-31
09/12/23 13:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 72-38
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-20
09/12/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 43-48
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/23 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 27-92
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
16/12/23 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 46-56
16/12/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 54-41
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 80-57
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-20
23/12/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 87-23
07/01/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 57-46
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-20
30/12/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 44-65
18/12/23 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 48-38
23/01/24 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 60-37
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/01/24 19:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 61-32
10/01/24 18:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 71-51
06/01/24 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 22-68
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 40-82
13/01/24 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 47-83
13/01/24 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 62-44
ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/01/24 19:15 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 75-50
20/01/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 81-46
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-20
20/01/24 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 52-49
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/24 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 31-67
27/01/24 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 35-89
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
27/01/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 54-45
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 110-42
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-20
03/02/24 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 49-33
03/02/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 59-90
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/02/24 21:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 72-65
ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 20-0
10/02/24 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 30-75
10/02/24 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 50-56
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ (Α)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 19 10 9 1 0 815 673 142   0   1   1,210
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 16 10 6 4 0 696 669 27   0   1   1,040
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 15 10 5 5 0 635 698 -63   0   1   0,909
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 14 10 4 6 0 709 702 7   3   1,026   1,009
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 14 10 4 6 0 691 740 -49   3   0,974   0,933
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 12 10 2 8 0 650 714 -64   0   1   0,910


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 87-70
15/01/24 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 97-84
17/01/24 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 64-72
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/01/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 66-90
25/01/24 20:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 75-60
01/02/24 18:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 68-64
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/24 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 68-56
31/01/24 19:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 76-74
28/01/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 86-67
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/24 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 68-70
05/02/24 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 70-56
04/02/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 78-84
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 57-73
12/02/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 72-55
14/02/24 19:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 69-59
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/02/24 21:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 82-71
22/02/24 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 57-83
18/02/24 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 66-57
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/24 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 71-75
26/02/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 65-43
25/02/24 14:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 79-94
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/03/24 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 49-68
06/03/24 20:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 74-64
03/03/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 75-57
Γ' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/23 21:45 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 66-73
08/01/24 21:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 68-74
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/23 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 60-81
29/11/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 68-69
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/11/23 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 66-65
08/01/24 21:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 79-62
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ (Β)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 19 10 9 1 0 756 603 153   0   1   1,253
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 18 10 8 2 0 609 528 81   0   1   1,153
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 15 10 5 5 0 515 541 -26   0   1   0,951
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 14 10 4 6 0 645 655 -10   0   1   0,984
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 13 10 3 7 0 693 701 -8   0   1   0,988
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 11 10 1 9 0 581 771 -190   0   1   0,753


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 63-79
14/01/24 13:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 54-42
14/01/24 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 58-75
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/02/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 60-66
21/01/24 13:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 57-49
09/02/24 20:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 70-54
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 59-56
28/01/24 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 100-47
28/01/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 56-45
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 61-83
04/02/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 40-64
04/02/24 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 86-75
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/24 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 44-36
11/02/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 48-68
11/02/24 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 86-67
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/24 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 72-59
18/02/24 11:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 68-58
18/02/24 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 50-48
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/24 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 66-82
25/02/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 85-89
25/02/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 67-53
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/24 13:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 51-47
06/03/24 21:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 64-55
03/03/24 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 88-54
Γ' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 84-85
07/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 47-104
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/10/23 21:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 46-40
03/12/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 56-36
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
22/10/23 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 91-71
10/12/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 65-70
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ (Γ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 19 10 9 1 0 716 494 222   0   1   1,449
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 16 10 6 4 0 614 626 -12   4   1,145   0,980
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 16 10 6 4 0 617 560 57   2   0,873   1,101
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 15 10 5 5 0 698 683 15   0   1   1,021
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 14 10 4 6 0 640 668 -28   0   1   0,958
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 9 10 0 9 1 446 700 -254   0   1   0,637


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 36-58
14/01/24 11:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 107-44
14/01/24 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 73-58
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/24 11:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 82-53
21/01/24 17:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 61-53
21/01/24 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 64-79
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/24 16:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 60-54
28/01/24 19:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 68-72
28/01/24 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 47-90
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/24 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 63-48
02/02/24 21:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 83-65
04/02/24 12:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 67-50
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/24 14:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 75-51
11/02/24 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 48-64
11/02/24 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 84-75
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 37-76
18/02/24 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 76-73
18/02/24 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 91-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/24 20:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 62-74
25/02/24 14:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 54-81
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/24 14:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 62-63
03/03/24 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 61-80
03/03/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 60-80
Γ' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 63-48
07/01/24 13:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 58-49
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/09/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 66-44
15/11/23 21:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 62-36
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 81-51
07/01/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 61-71
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΦΑΣΗ ΖΕΥΓΑΡΙ Α
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 6 3 3 0 0 150 12 138   0   1   12,49
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 3 0 2 1 12 150 -138   0   1   0,079


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/11/23 17:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 76-8
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/11/23 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 4-54
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 20-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΦΑΣΗ ΖΕΥΓΑΡΙ Β
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 6 3 3 0 0 180 126 54   0   1   1,428
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 3 3 0 3 0 126 180 -54   0   1   0,699


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/11/23 19:45 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 42-62
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/11/23 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 55-43
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/11/23 21:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 41-63
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2 1 1 0 0 95 38 57   0   1   2,499
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 1 1 0 1 0 38 95 -57   0   1   0,399


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 16:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 38-95
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 0-0
04/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
04/11/23 12:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/23 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
11/11/23 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
11/11/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
18/11/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
18/11/23 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
25/11/23 14:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
25/11/23 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
02/12/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
02/12/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/12/23 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
13/12/23 18:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 0-0
13/12/23 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
20/12/23 19:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
16/12/23 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/23 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
23/12/23 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
23/12/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 0-0
06/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
13/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
13/01/24 14:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/24 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
20/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
19/01/24 18:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/01/24 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
27/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
03/02/24 15:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
03/02/24 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
10/02/24 15:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Λ 0-0
10/02/24 16:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/11/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
04/11/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
04/11/23 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/23 13:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
11/11/23 11:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
11/11/23 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
18/11/23 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
25/11/23 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
25/11/23 14:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/23 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
02/12/23 09:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
02/12/23 10:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
09/12/23 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
09/12/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
16/12/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
16/12/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
23/12/23 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
23/12/23 09:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
13/01/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
13/01/24 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
20/01/24 10:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
20/01/24 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/24 09:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
03/02/24 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
03/02/24 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/24 09:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
10/02/24 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
10/02/24 12:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΑΛΑΝΟΛΕΥΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 12:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
04/11/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
04/11/23 12:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/11/23 13:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
11/11/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
11/11/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/11/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/11/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
25/11/23 13:30 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0-0
25/11/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/12/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
02/12/23 13:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
02/12/23 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 09:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
09/12/23 12:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
10/12/23 11:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0-0
16/12/23 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
16/12/23 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/12/23 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0-0
ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
23/12/23 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 09:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
28/01/24 13:30 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 13:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
13/01/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0-0
13/01/24 12:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
20/01/24 10:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
28/01/24 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
27/01/24 09:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 0-0
27/01/24 14:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
03/02/24 12:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
11/02/24 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/02/24 13:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
10/02/24 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
10/02/24 12:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MINIBASKET U12 (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 11:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
05/11/23 11:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
29/10/23 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/23 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
19/11/23 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
19/11/23 10:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
03/12/23 11:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
03/12/23 11:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
17/12/23 12:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0-0
17/12/23 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
14/01/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0-0
28/01/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
28/01/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
11/02/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
11/02/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
25/02/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
25/02/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/03/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
10/03/24 10:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
10/03/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
31/03/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 0-0
31/03/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MINIBASKET U12 (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
05/11/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
05/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
19/11/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-0
03/12/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-0
14/01/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
28/01/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
25/02/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/03/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
31/03/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
30/03/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MINIBASKET U12 (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/23 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
19/11/23 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
03/12/23 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
14/01/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
14/01/24 12:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/24 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
11/02/24 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
25/02/24 10:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/03/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
10/03/24 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
31/03/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
14/04/24 10:00 ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
14/04/24 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/24 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/04/24 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (Α)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 17 10 7 3 0 772 654 118   3   1,022   1,180
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 17 10 7 3 0 763 678 85   3   0,977   1,125
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 16 10 6 4 0 783 690 93   0   1   1,134
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 15 10 5 5 0 705 686 19   0   1   1,027
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 14 10 4 6 0 732 802 -70   0   1   0,912
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 11 10 1 9 0 558 803 -245   0   1   0,694


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 68-77
24/02/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 74-57
24/02/24 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 100-68
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 89-49
03/03/24 14:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 83-70
02/03/24 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-85
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 101-70
09/03/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 72-62
09/03/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 42-76
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
23/03/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 56-75
24/03/24 19:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-85
23/03/24 12:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 49-81
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/04/24 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 69-84
03/04/24 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 86-79
03/04/24 18:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 66-76
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/04/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 48-81
06/04/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 75-69
06/04/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 84-55
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/04/24 20:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 69-74
13/04/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 73-51
13/04/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 77-52
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/24 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 84-52
20/04/24 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 78-65
20/04/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 68-72
Γ' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/10/23 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 88-66
20/12/23 20:30 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 95-87
23/12/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 80-53
12/02/24 21:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 72-65
16/12/23 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 71-51
07/02/24 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 80-63
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (Β)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 19 10 9 1 0 764 487 277   0   1   1,568
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 18 10 8 2 0 733 552 181   0   1   1,327
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 15 10 6 3 1 495 436 59   0   1   1,135
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 14 10 4 6 0 387 522 -135   0   1   0,741
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12 10 2 8 0 536 706 -170   0   1   0,759
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 10 10 1 8 1 457 669 -212   0   1   0,683


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/24 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 56-53
24/02/24 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 42-66
24/02/24 14:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 86-43
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/03/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 91-69
02/03/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 50-38
06/03/24 20:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 64-70
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 58-70
12/03/24 19:30 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 32-70
09/03/24 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 41-70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 90-59
02/04/24 20:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 20-0
23/03/24 14:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 90-46
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/03/24 19:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 67-60
27/03/24 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 78-46
30/03/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 49-70
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/04/24 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 31-86
06/04/24 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 59-52
06/04/24 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 59-63
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/24 15:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 80-49
13/04/24 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 86-44
13/04/24 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 20-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/24 17:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 44-85
ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 20-0
21/04/24 12:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 66-90
Γ' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 43-48
27/01/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 54-45
02/12/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 62-85
20/01/24 12:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 83-42
18/11/23 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 48-52
24/01/24 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 60-72
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 9 & 10
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 4 2 2 0 0 139 92 47   0   1   1,510
ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 2 2 0 2 0 92 139 -47   0   1   0,661


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/04/24 20:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 43-76
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/24 18:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 63-49
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 11 & 12
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 4 2 2 0 0 143 105 38   0   1   1,361
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 2 2 0 2 0 105 143 -38   0   1   0,734


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/04/24 20:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 75-52
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/24 20:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 53-68
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 7 & 8
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 4 2 2 0 0 172 157 15   0   1   1,095
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 2 2 0 2 0 157 172 -15   0   1   0,912


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/04/24 20:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 89-82
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/24 18:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 75-83
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΘΕΣΕΙΣ 5 & 6
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 2 1 1 0 0 71 60 11   0   1   1,183
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 1 1 0 1 0 60 71 -11   0   1   0,845


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/24 18:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 71-60
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/04/24 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 2 1 1 0 0 69 50 19   0   1   1,379
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2 1 1 0 0 72 57 15   0   1   1,263
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 1 1 0 1 0 57 72 -15   0   1   0,791
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 1 1 0 1 0 50 69 -19   0   1   0,724


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/03/24 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 69-50
21/03/24 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 72-57
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 3 2 1 1 0 90 82 8   3   1,097   1,097
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 3 2 1 1 0 82 90 -8   3   0,911   0,911


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
01/05/24 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 46-36
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
08/05/24 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 46-44
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/24 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤ.ΦΑΣ. ΖΕΥΓΑΡΙ Α
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1 1 0 0 63 52 11   0   1   1,211
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 1 1 0 1 0 52 63 -11   0   1   0,825


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/24 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 63-52
FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ ΗΜΙΤ.ΦΑΣ. ΖΕΥΓΑΡΙ Β
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 2 1 1 0 0 67 62 5   0   1   1,080
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1 1 0 1 0 62 67 -5   0   1   0,925


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/03/24 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 67-62
FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ FF
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2 1 1 0 0 72 27 45   0   1   2,666
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 1 1 0 1 0 27 72 -45   0   1   0,374


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/03/24 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 27-72
FINAL FOUR ΕΦΗΒΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ FF
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 2 1 1 0 0 66 61 5   0   1   1,081
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 1 1 0 1 0 61 66 -5   0   1   0,924


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
30/03/24 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 61-66
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 19 10 9 1 0 633 400 233   0   1   1,582
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 18 10 8 2 0 544 390 154   0   1   1,394
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 17 10 7 3 0 600 406 194   0   1   1,477
ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 14 10 4 6 0 412 473 -61   0   1   0,871
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 12 10 2 8 0 302 454 -152   0   1   0,665
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 10 10 0 10 0 232 600 -368   0   1   0,386


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 13:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 50-60
07/01/24 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 62-43
07/01/24 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 18-41
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 12:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 30-52
14/01/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 20-35
13/01/24 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 74-15
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 48-17
21/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 80-37
25/01/24 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 66-32
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 29-83
27/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 55-52
28/01/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 27-39
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 53-49
21/02/24 17:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 66-36
04/02/24 12:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 50-17
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 69-64
09/03/24 12:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 38-51
11/02/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 27-18
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 80-32
18/02/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 70-35
17/02/24 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 18-68
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/02/24 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 35-66
25/02/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 25-54
07/03/24 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 54-72
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/24 19:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 67-34
27/02/24 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 50-37
03/03/24 12:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 38-25
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/03/24 18:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 51-37
23/03/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 39-56
23/03/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 21-56
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFFS (Α)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 5 3 2 1 0 169 178 -9   0   1   0,949
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 4 3 1 2 0 178 169 9   0   1   1,053


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 50-48
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/24 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 65-53
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
27/04/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 66-65
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFFS (Β)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 4 2 2 0 0 138 126 12   0   1   1,095
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 2 0 2 0 126 138 -12   0   1   0,913


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/24 18:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 66-57
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
15/05/24 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 69-72
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΩΝΕΣ ΝΟΚ ΑΟΥΤ
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/04/24 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
27/04/24 12:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ ΗΜΙΤ.ΦΑΣ. ΖΕΥΓΑΡΙ Α
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1 1 0 0 73 67 6   0   1   1,089
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 1 1 0 1 0 67 73 -6   0   1   0,917


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/05/24 20:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 73-67
FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ ΗΜΙΤ.ΦΑΣ. ΖΕΥΓΑΡΙ Β
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 2 1 1 0 0 70 66 4   0   1   1,060
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1 1 0 1 0 66 70 -4   0   1   0,942


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/05/24 18:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 66-70
FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ FF
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 2 1 1 0 0 72 68 4   0   1   1,058
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 1 1 0 1 0 68 72 -4   0   1   0,944
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Β 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/24 17:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 72-68
FINAL FOUR ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ FF
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2 1 1 0 0 70 56 14   0   1   1,249
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 1 1 0 1 0 56 70 -14   0   1   0,799
ΝΙΚΗΤΗΣ Β 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΝΙΚΗΤΗΣ Α 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/05/24 19:00 ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 56-70
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-Β ΦΑΣΗ- Β1-Α6
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 4 2 2 0 0 154 101 53   0   1   1,524
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 2 2 0 2 0 101 154 -53   0   1   0,655


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/24 20:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 88-48
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 53-66
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 7 4 3 1 0 217 198 19   0   1   1,095
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 5 4 1 3 0 198 217 -19   0   1   0,912


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
16/12/23 16:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 41-51
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
06/01/24 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 48-59
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/01/24 16:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 63-47
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/01/24 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 52-54
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MININASKET U11 (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
29/10/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
12/11/23 10:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
12/11/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
26/11/23 11:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
26/11/23 09:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/12/23 09:30 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
10/12/23 09:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
07/01/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
07/01/24 12:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
21/01/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
04/02/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/02/24 09:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
18/02/24 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
17/02/24 10:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
03/03/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
23/03/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/04/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
07/04/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
07/04/24 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
14/04/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
14/04/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
21/04/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/04/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
12/05/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/05/24 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
19/05/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/05/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
26/05/24 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
26/05/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/06/24 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
02/06/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MININASKET U11 (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
29/10/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
29/10/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
29/10/23 10:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
11/11/23 11:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
12/11/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
26/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
10/12/23 10:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
10/12/23 12:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
07/01/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
21/01/24 10:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/02/24 09:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
04/02/24 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
04/02/24 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
17/02/24 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
18/02/24 17:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
10/03/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/24 14:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
23/03/24 11:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
07/04/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
06/04/24 18:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/24 11:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
14/04/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/04/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
21/04/24 10:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/04/24 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-0
28/04/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
28/04/24 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ MININASKET U11 (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/23 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
05/11/23 11:30 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
04/11/23 11:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
11/11/23 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
12/11/23 11:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
26/11/23 15:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
26/11/23 11:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/23 11:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
10/12/23 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
10/12/23 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
07/01/24 11:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
07/01/24 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/24 11:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
21/01/24 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
21/01/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
11/02/24 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
18/02/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
18/02/24 09:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
18/02/24 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/03/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
03/03/24 11:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
02/03/24 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/03/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
24/03/24 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
07/04/24 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U14 (Α ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
29/10/23 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
29/10/23 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 17:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
05/11/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
05/11/23 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 14:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
12/11/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
12/11/23 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/23 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
19/11/23 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
19/11/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
26/11/23 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
26/11/23 11:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 14:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
03/12/23 10:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
03/12/23 10:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/23 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
14/12/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
10/12/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
17/12/23 15:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
17/12/23 13:00 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 16:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
07/01/24 11:00 ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ 0-0
07/01/24 15:30 ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 11:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ(Σ.Σ) ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-0
14/01/24 13:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0-0
14/01/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΚΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΦΥΡΑΣ ΔΙΟΥ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U14 (Β ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/23 15:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
29/10/23 14:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
27/10/23 20:30 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 14:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
05/11/23 10:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
05/11/23 10:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 13:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
12/11/23 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
12/11/23 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
19/11/23 12:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
19/11/23 13:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 15:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
26/11/23 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
26/11/23 14:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
03/12/23 10:30 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
03/12/23 15:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
10/12/23 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 15:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
17/12/23 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
17/12/23 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
07/01/24 14:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 0-0
07/01/24 12:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 11:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ 0-0
14/01/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 0-0
14/01/24 11:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΚΣ ΑΕΤΟΙ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ 0-0
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ U14 (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0
ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ 0 0 0 0 0 0 0 0   0   1   0


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
29/10/23 16:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
29/10/23 11:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
29/10/23 10:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
05/11/23 12:30 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
05/11/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
05/11/23 13:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
12/11/23 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
12/11/23 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
12/11/23 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
19/11/23 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
19/11/23 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
19/11/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/11/23 11:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
26/11/23 14:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
26/11/23 10:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
03/12/23 14:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
03/12/23 14:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
03/12/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
10/12/23 12:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
10/12/23 10:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
10/12/23 10:30 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
17/12/23 11:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
17/12/23 14:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
17/12/23 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
07/01/24 17:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
07/01/24 11:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
07/01/24 10:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
14/01/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
14/01/24 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
14/01/24 12:30 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/01/24 11:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
21/01/24 12:00 ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
21/01/24 12:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
28/01/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
28/01/24 11:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 0-0
28/01/24 11:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
04/02/24 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 0-0
04/02/24 11:00 ΚΑΜΠΑΝΗ ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ 0-0
04/02/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 0-0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
11/02/24 11:30 ΣΚΥΔΡΑΣ ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ-ΦΕΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚ 0-0
11/02/24 11:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ 0-0
11/02/24 11:00 ΚΙΛΚΙΣ ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-0
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ (Γ)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 20 10 10 0 0 616 345 271   0   1   1,785
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 17 10 7 3 0 467 391 76   3   1,223   1,194
ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 17 10 7 3 0 472 396 76   3   0,817   1,191
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14 10 4 6 0 462 587 -125   0   1   0,787
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 6 10 1 4 5 174 313 -139   0   1   0,555
ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΜΠΑΣ 3 10 0 3 7 123 282 -159   0   1   0,436


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
24/02/24 14:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 27-49
24/02/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 84-55
24/02/24 14:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 42-66
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 20-0
02/03/24 12:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 60-58
02/03/24 14:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 64-53
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 60-36
09/03/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 38-108
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 0-20
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
26/03/24 19:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 59-52
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 20-0
23/03/24 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 0-20
Β' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 20-0
27/03/24 20:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 50-61
ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 20-0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 0-20
06/04/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 51-61
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 0-20
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/04/24 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 40-33
13/04/24 12:00 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 117-57
ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 0-0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
20/04/24 16:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 29-61
ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 0-20
ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 20-0
Γ' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
21/10/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2-ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 59-69
18/01/24 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΓΑΣΠ ΠΑΝΘΗΡΕΣ-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ 2 76-68
23/12/23 10:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ 45-29
10/02/24 10:00 ΜΕΛΙΚΗΣ ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 30-58
07/01/24 10:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ 57-46
10/02/24 11:00 ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ -ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 50-56
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-Β ΦΑΣΗ- Α1-Β6
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 4 2 2 0 0 142 116 26   0   1   1,224
ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 2 2 0 2 0 116 142 -26   0   1   0,816


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/24 18:00 2ου ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞ. ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ.-ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 73-55
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 18:00 ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΛΕΞ. 61-69
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-Β ΦΑΣΗ- Α2-Β5
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 5 3 2 1 0 231 208 23   0   1   1,110
ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 4 3 1 2 0 208 231 -23   0   1   0,900


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/24 20:30 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 87-76
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 18:00 ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ-ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 74-60
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/24 20:00 ΝΑΟΥΣΑΣ ΕΓΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ-ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 84-58
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-Β ΦΑΣΗ- Β2-Α5
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 5 3 2 1 0 203 176 27   0   1   1,153
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 4 3 1 2 0 176 203 -27   0   1   0,866


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/24 18:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 76-50
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 19:00 Δ. ΒΙΚΕΛΑ ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ 66-62
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/24 20:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΜΠΑΣ ΕΡΓΟΝΑΘΛΟΣ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 65-60
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-Β ΦΑΣΗ- Α3-Β4
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 4 2 2 0 0 133 124 9   0   1   1,072
ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙΣΑΣ 2 2 0 2 0 124 133 -9   0   1   0,932


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/24 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ-ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ 53-61
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 19:00 ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤ-ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ-ΣΑΡΙ 72-71
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ-Β ΦΑΣΗ- Β3-Α4
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 5 3 2 1 0 199 179 20   0   1   1,111
ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 4 3 1 2 0 179 199 -20   0   1   0,899


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
02/03/24 20:30 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 65-50
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
09/03/24 20:30 ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ-ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ 74-68
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκορ
13/03/24 20:00 ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΣΚ-ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ 66-55
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΘΕΣΕΙΣ 13-16 (Β7-Α8)
Ομάδα Βαθμ Αγων Νικ Ηττ Μηδ Επιθ Αμυν Διαφ   Βαθ2     Διαφ2     Διαφ3  
ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 4 2 2 0 0 138 112 26   0   1   1,232
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2 2 0 2 0 112 138 -26   0   1   0,811


Βαθ2 = Βαθμοί στους μεταξύ τους αγώνες
Διαφ2 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στους μεταξύ τους αγώνες (σε περίπτωση διπλής ισοβαθμίας)
Διαφ3 = Πηλίκο πόντων Επίθεσης/Αμυνας στο πρωτάθλημα (σε περίπτωση τριπλής ισοβαθμίας)

Α' ΓΥΡΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο