Προεπιλεγμένη Εικόνα

Μιμή Χατζηχαρίση

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΚΟΜΙΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Elite League –  Ερρίκος Ντυνάν Σάββατο 12/11 Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής ΚΑΕ Λάρισα-ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Ντόγκας Κυριακή 13/11 Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Αίας Ευόσμου Διαιτητές: Ταρενίδης Σ.-Ευφραμίδης Σ. Β’ Εθνική Ανδρών Σάββατο 12/11 Ιωαννίνων (Ν) 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Έσπερος ΓΣ Λαμίας Διαιτητές: Ταρενίδης…

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Με ιδιαίτερη χαρά πληροφορηθήκαμε ότι ο κ. Ελευθεριάδης Παντελής, είναι ο νέος Πρόεδρος της Ο.Δ.Κ.Ε. Το Διοικητικό Συμβούλιο της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. εκφράζει τα θερμά του συγχαρητήρια καθώς και τις ευχές του για τη συνέχιση του έργου και της προσφοράς του στο…

ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ 2009 Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ.

Την Τετάρτη  9 Νοεμβρίου 2022 στο ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ, από τον Ομοσπονδιακό Προπονητή υπεύθυνο Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ.- Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥ.Μ.  κ. ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟ,  θα πραγματοποιηθεί  προπόνηση κλιμακίου των παρακάτω αθλητών γεννημένων το έτος 2009. ΑΘΛΗΤΕΣ: 2009 ΩΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ: 16:30-18:00 Οι αθλητές είναι: 1 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΚΟΜΙΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Κυριακή 6/11 Πλάτωνα 15.45 Ιωνικός Ν.-Ολυμπιακός Διαιτητής: Χατζημπαλίδης Δ. Τόφαλος 19.15 Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός Διαιτητής: Παπαπέτρου Elite League –  Ερρίκος Ντυνάν Σάββατο 5/11 Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Κόροιβος Αμαλιάδας Διαιτητές: Ταρενίδης Κ.-Παπαγερίδης Κυριακή 6/11 Ελευθερούπολης 15.00 Ελευθερούπολη-Ηρακλής ΚΑΕ 2022 (TV)…

ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: ΟΝΟΜΑΣΤΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ- ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Από τον Ομοσπονδιακό Προπονητή υπεύθυνο Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. & Ε.ΚΑ.Σ.ΔΥΜ.  κ. ΤΟΥΦΑ ΝΙΚΟΛΑΟ, έγινε η επιλογή των αθλητριών που θα απαρτίσουν τα Κλιμάκια αθλητριών γεννημένων τα έτη 2007 – 2008 & 2009-2010 και καταρτίσθηκε το πρόγραμμα προπονήσεων (ανά κλιμάκιο) για τον μήνα…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΚΟΜΙΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Σάββατο 29/10 Άνω Λισίων 15.45 ΑΕΚ-Άρης Διαιτητές: Παπαπέτρου-Ταρενίδης Στ. ΠΑΟΚ 19.15 ΠΑΟΚ-Ιωνικός Ν. Κομισάριος: Ελευθεριάδης Π Elite League –  Ερρίκος Ντυνάν Σάββατο 29/10 Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής ΚΑΕ 2022-Ερμής Σχηματαρίου Διαιτητής: Χατζημπαλίδης  Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Τρίτων Διαιτητής: Ελευθεριάδης Β’ Εθνική Ανδρών Σάββατο 29/10 Γρεβενών…

ΑΛΛΑΓΕΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΑΓΩΝΩΝ- ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΩΝ

Ο αγώνας ΕΦΗΒΩΝ μεταξύ των ομάδων ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗ – ΑΟΚ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ, θα πραγματοποιηθεί 21/10/22 και ώρα 21:00, στο ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ Ο αγώνας ΠΑΙΔΩΝ μεταξύ των ομάδων ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ – ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ θα πραγματοποιηθεί 22/10/22 και ώρα 14:00, στο ΔΑΚ…