Κατηγορία Ειδήσεις

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΚΟΜΙΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Εθνική Ανδρών Σάββατο 30 Απριλίου Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Λαύριο Τσαρούχα-Πιτσίλκας-Πουρσανίδης Κ. (Ελευθεριάδης Π.) Κυριακή 1 Μαϊου Νεάπολης 17.00 Λάρισα-Απόλλων Π. Παπαπέτρου-Τζιοπάνος-Μαγκλογιάννης (Βαρνάς) Α1 Εθνική Γυναικών Τετάρτη 27 Απριλίου ΠΑΟΚ 13.00…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β ΦΑΣΗ) Β’ Όμιλος (Ιωάννινα, Νέο Ιωαννίνων) Παρασκευή 15 Απριλίου 20.00 ΣΚ Ιωάννινα-Θησέας Παναγιούδας Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας Ε’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, Μίκρας) Παρασκευή 15 Απριλίου 20.00 Άρης-2ος ΕΣΚΑΝΑ Εκιζόγλου-Χανός Α’ Όμιλος (Λιτόχωρο,…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (9-10/4/22)

B’ Εθνική Σάββατο 9 Απριλίου Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ερμής Σχηματαρίου  ΤΖΗΜΟΣ – ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ – ΦΛΙΟΥΚΑ Γ’ Εθνική Κυριακή 10 Απριλίου Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ανατόλια  ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ – ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ – ΤΟΥΣΑΣ Α2 Γυναικών…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Δευτέρα 11 Απριλίου ΟΑΚΑ 20.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Παπαπέτρου Α2 Ανδρών Σάββατο 9 Απριλίου Ελευθερούπολης 15.00 Ελευθερούπολη-Καρδίτσα Ελευθεριάδης Πλ Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Κόροιβος  Ντόγκας Β’ Εθνική Σάββατο 9 Απριλίου Καλαμαριάς…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (2-3/4/22)

Α2 Ανδρών Σάββατο 2 Απριλίου Βικέλας 15.00 Φίλιππος Βέροιας-Δάφνη Δ.  ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ – ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ – ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ Γ’ Εθνική Κυριακή 3 Απριλίου Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Βέροια ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΑΛΟΤΣΗΣ – ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Σάββατο 2 Απριλίου Δ. Τόφαλος 17.00 Προμηθέας Π.-Ιωνικός Ταρενίδης Στ. Α2 Ανδρών Σάββατο 2 Απριλίου Βικέλας 15.00 Φίλιππος Βέροιας-Δάφνη Δ. Χατζημπαλίδης.-Λαδάς Β’ Εθνική Κυριακή 3 Απριλίου Φ. Αμοιρίδης…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (27/3/22)

Κυριακή 27 Μαρτίου Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κατερίνης 13.00 ΑΓΕ Πιερίας-Ολύμπια Λάρισας ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ – ΜΧΟΣ Β ΕΘΝΙΚΗ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά ΦΛΙΟΥΚΑ–ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ -ΤΟΥΣΑΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ίκαροι…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (19-20/3/22)

Α2 ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 19 Μαρτίου Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέρ.-Πανερυθραϊκός ΤΖΗΜΟΣ – ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ -ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ Γ ΕΘΝΙΚΗ– Κυριακή 20 Μαρτίου Βικέλας 17.30 ΑΟΚ Βέροιας-Γαλάζιοι ΚΟΘ ΚΑΛΟΤΣΗΣ – ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ – ΤΖΗΜΟΣ Έλλη Μυστακίδου…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 EΘNIKHΣάββατο 19 ΜαρτίουΑ. Παπανδρέου 16.30 Περιστέρι-ΠΑΟΚ Παπαπέτρου Α2 EΘNIKHΣάββατο 19 ΜαρτίουΜεσολογγίου 17.00 Χαρ. Τρικούπης-Ψυχικό Ευφραιμίδης-Χατζημπαλίδης  Τετάρτη 23 ΜαρτίουΑγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Μαρούσι Ταρενίδης Στ.-Ταρενίδης Κ.-Ελευθεριάδης Πλ.  B EΘNIKHΚυριακή 20 Μαρτίου Γέφυρας 17.00 Γέφυρα-Πανσερραϊκός Ελευθεριάδης Πλ-Παπαγεωργίου-Εκίζογλου Κομοτηνής…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (13/3/22)

Κυριακή 13 Μαρτίου Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Εκπ. Φρυγανιώτη ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Γ, – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ Κ. – ΜΧΟΣ Ν. Γ ΕΘΝΙΚΗ Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Αριδαία ΤΟΥΣΑΣ Β.–ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝ.-ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ Β.