Κατηγορία Ανακοινώσεις ΚΕΔ

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (27-28/11/21)

Α2 Εθνική Ανδρών Σάββατο 27 Νοεμβρίου Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας.-Παγκράτι  ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΖΗΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Β’ Εθνική Ανδρών Κυριακή 28 Νοεμβρίου Μελίκης 17.00 Μελίκη-Δόξα Λευκάδας ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ ΒΙΒΗ,…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (21/11/21)

Α2 Εθνική Γυναικών: Κυριακή 21 Νοεμβρίου Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Αναγέννηση Ν.Ρ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Γ’ Εθνική Ανδρών: Κυριακή 21 Νοεμβρίου Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ανατόλια ΤΟΥΣΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (07/11/21)

Α2 Γυναικών: Κυριακή 7 Νοεμβρίου ΣΣ Κατερίνης 13.00 ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος-ΑΓΕ Πιερίας ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ B’ Εθνική Ανδρών: Κυριακή 7 Νοεμβρίου Μελίκης  17.00 ΓΑΣ Μελίκη-ΑΓΣ Ιωαννίνων ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (30-31/10/21)

Α2 Ανδρών: Σάββατο 30 Οκτωβρίου Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Κόροιβος ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ ΒΙΒΗ, ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ,  ΤΖΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α2 Γυναικών: Κυριακή 31 Οκτωβρίου Κατερίνης 14.00 ΑΓΕ Πιερίας-Απόλλων ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ, ΤΣΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ, ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 8 & 9/2/20

Κύπέλλο Ανδρών, Ημιτελικοί Τετάρτη 12 Φεβρουαρίου Δ. Τόφαλος 17.00 Προμηθέας Π.-Περιστέρι Καρακατσούνης-Παπαπέτρου-Σώμος (Πίγκας) Α2 Ανδρών Σάββατο 8 Φεβρουαρίου 1ο Χαϊδαρίου 17.00 Δάφνη Δ.-Καρδίτσα Αναστόπουλος Αντ.-Ευφραιμίδης-Ρίζος (Άκελ) Μετς 17.00 Παγκράτι-Κόροιβος Παπαπέτρου-Μαντήλας-Χριστινάκης…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 1 & 2/2/20

Α1 Ανδρών Σάββατο 1 Φεβρουαρίου Νεάπολης 15.45 Λάρισα-Ιωνικός Ν. Παπαπέτρου-Πουρσανίδης Κ.-Μαλαμάς (Σταμάτης Γ.) Α2 Ανδρών Σάββατο 1 Φεβρουαρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Παγκράτι Ζαχαρής-Ταρενίδης Κ.-Χατζηχαρίσης (Σιμητόπουλος) Καρδίτσας (νέο) 17.00 Καρδίτσα-Ψυχικό Μπήτης-Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 25 & 26/1/20

Α1 Ανδρών Σάββατο 25 Ιανουαρίου Μ. Μερκούρη 15.30 Ρέθυμνο-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Ψαριανός-Παφίλης (Μπορμπαντωνάκης) Σάββατο 1 Φεβρουαρίου Νεάπολης 15.45 Λάρισα-Ιωνικός Ν. Παπαπέτρου-Πουρσανίδης Κ.-Μαλαμάς (Σταμάτης Γ.) Α2 Ανδρών Σάββατο 25 Ιανουαρίου Μεσολογγίου 17.00 Χ.…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 18 & 19/1/20

Α1 Ανδρών Σάββατο 18 Ιανουαρίου Αλεξάνδρειο 15.45 Άρης-Λάρισα Παπαπέτρου-Παναγιώτου-Παφίλης (Δέλλας) Σάββατο 25 Ιανουαρίου Μ. Μερκούρη 15.30 Ρέθυμνο-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Ψαριανός-Παφίλης (Μπορμπαντωνάκης) Α2 Ανδρών Σάββατο 18 Ιανουαρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καρδίτσα Μπήτης-Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Παπαγεωργίου)…