Κατηγορία Ανακοινώσεις ΚΕΔ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΚΟΜΙΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Σάββατο 8 Οκτωβρίου ΚΓ Λαυρίου 16.00 Λαύριο-Προμηθέας Διαιτητής: Παπαπέτρου Κυριακή 9 Οκτωβρίου Αλεξάνδρειο 16.00 Άρης-Παναθηναϊκός Κομισάριος: Ελευθεριάδης Π. Elite League –  Ερρίκος Ντυνάν Σάββατο 8 Οκτωβρίου Ελευθερούπολης 17.00…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ – ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (21/9)

Όμιλος Βορρά Γ΄ Εθνικής                                                              Τετάρτη 21/09/2022 ΔΑΚ Κιλκίς 17.00 ΑΠΣ Κου.Πα. Κιλκίς – ΚΑΟ Δράμας Αναστασιάδης Β., Δικταπανίδης ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΑΝΤΙΔΗΣ ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΕΦΟΥΔΗ – ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ – ΛΑΒΑΣΑΣ

ΔΗΛΩΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΡΙΤΗ 2022-2023

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι κριτές να αποστείλουν το συνημμένο αρχείο της ΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ ΚΡΙΤΗ για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023 το αργότερο μέχρι 22 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2022, στο email: ekaskem.enosis@gmail.com

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΚΟΜΙΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Εθνική Ανδρών Σάββατο 30 Απριλίου Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Λαύριο Τσαρούχα-Πιτσίλκας-Πουρσανίδης Κ. (Ελευθεριάδης Π.) Κυριακή 1 Μαϊου Νεάπολης 17.00 Λάρισα-Απόλλων Π. Παπαπέτρου-Τζιοπάνος-Μαγκλογιάννης (Βαρνάς) Α1 Εθνική Γυναικών Τετάρτη 27 Απριλίου ΠΑΟΚ 13.00…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β ΦΑΣΗ) Β’ Όμιλος (Ιωάννινα, Νέο Ιωαννίνων) Παρασκευή 15 Απριλίου 20.00 ΣΚ Ιωάννινα-Θησέας Παναγιούδας Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας Ε’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, Μίκρας) Παρασκευή 15 Απριλίου 20.00 Άρης-2ος ΕΣΚΑΝΑ Εκιζόγλου-Χανός Α’ Όμιλος (Λιτόχωρο,…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (9-10/4/22)

B’ Εθνική Σάββατο 9 Απριλίου Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ερμής Σχηματαρίου  ΤΖΗΜΟΣ – ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ – ΦΛΙΟΥΚΑ Γ’ Εθνική Κυριακή 10 Απριλίου Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ανατόλια  ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ – ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ – ΤΟΥΣΑΣ Α2 Γυναικών…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Δευτέρα 11 Απριλίου ΟΑΚΑ 20.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Παπαπέτρου Α2 Ανδρών Σάββατο 9 Απριλίου Ελευθερούπολης 15.00 Ελευθερούπολη-Καρδίτσα Ελευθεριάδης Πλ Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Κόροιβος  Ντόγκας Β’ Εθνική Σάββατο 9 Απριλίου Καλαμαριάς…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (2-3/4/22)

Α2 Ανδρών Σάββατο 2 Απριλίου Βικέλας 15.00 Φίλιππος Βέροιας-Δάφνη Δ.  ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ – ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ – ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ Γ’ Εθνική Κυριακή 3 Απριλίου Έλλη Μυστακίδου 17.00 Ίκαροι Γιαννιτσών-Βέροια ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΚΑΛΟΤΣΗΣ – ΔΡΑΣΛΙΑΚΗΣ…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Σάββατο 2 Απριλίου Δ. Τόφαλος 17.00 Προμηθέας Π.-Ιωνικός Ταρενίδης Στ. Α2 Ανδρών Σάββατο 2 Απριλίου Βικέλας 15.00 Φίλιππος Βέροιας-Δάφνη Δ. Χατζημπαλίδης.-Λαδάς Β’ Εθνική Κυριακή 3 Απριλίου Φ. Αμοιρίδης…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (27/3/22)

Κυριακή 27 Μαρτίου Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κατερίνης 13.00 ΑΓΕ Πιερίας-Ολύμπια Λάρισας ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ – ΜΧΟΣ Β ΕΘΝΙΚΗ Μελίκης 17.00 Μελίκη-Τιτάνες Παλαμά ΦΛΙΟΥΚΑ–ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ -ΤΟΥΣΑΣ Γ ΕΘΝΙΚΗ Βικέλας 17.00 Αετοί Βέροιας-Ίκαροι…