Προεπιλεγμένη Εικόνα

Μιμή Χατζηχαρίση

Β΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες των ομάδων της ΕΚΑΣΚΕΜ

Γέφυρα – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος 74-64 Διαιτητές: Ελευθεριάδης-Δημάδης Δεκάλεπτα: 19-16, 35-34, 57-46, 74-64 ΓΕΦΥΡΑ (Τουλούμης): Καζαμίας, Κρομήδας 4, Δανάκης 14(1), Βάσκος 5(1), Κολοκοτρώνης 8(1), Δέτσικας, Μυλωνίδης 19, Βογιατζής 14(1), Ταραμάς 1, Ιατρίδης, Μπίσκας 5(1), Καρούζος 4 ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ (Χατζηιωάννου): Πολυχρόνης,…

Γ΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες των ομάδων της ΕΚΑΣΚΕΜ

3ος Όμιλος – 6η αγωνιστική ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΣ Ελίμειας 49-72 Δεκάλεπτα: 13-18, 23-42, 34-56, 49-72 Διαιτητές: Σιταρίδης, Βασιλόπουλος Αιγινιακός (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος 9 (1), Μωυσίδης 6 (1), Παουλεάνου 3 (1), Αναστασιάδης 10 (2), Αργυρόπουλος 13 (2), Κιρκιντζώτης 2, Πεχλιβάνος 2,…

ΕΠΙΛΟΓΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΚΑΣΚΕΜ ΓΙΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΙΚΟ CAMP GIRLS U14 FIBA EUROPE-EOK

Από τις Περιφερειακές Προπονήτριες Πούφλη Μαρία & Ζουγκουρίδου Δώρα και με την συνδρομή του Ομοσπονδιακού Προπονητού κ Τούφα Νίκου επιλέχθηκαν οι παρακάτω αθλητές της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. για να συμμετάσχουν στο προπονητικό camp καλαθοσφαίρισης κοριτσιών UP14 της FIBA EUROPE – E.O.K. που…

Επιλογές Αθλητριών 2002, 2003 & εξαιρετικές περιπτώσεις 2004

Την  Κυριακή 13 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 19:00΄, στο ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ, θα πραγματοποιηθεί από τις Περιφερειακές Προπονήτριες της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. κ.κ. ΖΟΥΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΔΩΡΑ & ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ, επιλογή αθλητριών γεννημένων τα έτη 2002 & 2003 & εξαιρετικές περιπτώσεις του 2004,…

Προπόνηση – Επιλεγμένων Αθλητών ΕΚΑΣΚΕΜ

Την Τετάρτη  16 Νοεμβρίου 2016 και ώρα 17:30 στο ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ, από τον Ομοσπονδιακό Προπονητή κ. ΤΟΥΦΑ ΝΙΚΟ και τον Περιφερειακό κ. ΚΑΣΙΜΙΔΗ ΓΙΑΝΝΗ,  θα πραγματοποιηθεί προπόνηση – επιλογή των παρακάτω αθλητών: Οι αθλητές είναι: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΔΙΔΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ…

Β΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες των ομάδων της ΕΚΑΣΚΕΜ

Πολύγυρος-ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος 67-72 Διαιτητές: Σιμητόπουλος-Θεοδώρου Δεκάλεπτα: 18-15, 28-34, 48-55, 67-72 Πολύγυρος (Παπαδόπουλος): Πιπιλιάρης 14 (1), Ζαγορίτης, Πετρίδης, Παπασαραφιανός 3 (1), Αράπης 16 (2), Βούλγαρης 4, Χρηστίδης, Νησιώτης 8, Νούκαρης 15 (1), Ακριτίδης 2, Μίκιτς 2 Πιερικός Αρχέλαος (Χατζηιωάννου): Τζοβάρας,…

Γ΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες των ομάδων της ΕΚΑΣΚΕΜ

ΑΟΚ Αιγινιακός – Αριστοτέλης Φλώρινας 55-53 Δεκάλεπτα: 16-13, 35-25, 46-40, 55-53 Διαιτητές: Κέτουλας, Δολγύρας Αιγινιακός (Λοτζανιώτης): Κατσιάνος,. Μωυσίδης 8 (2), Παρίσης, Παουλεάνου 13 (1), Αναστασιάδης 16 (1), Αργυρόπουλος 7, Κιρκιτζιώτης 2, Πεχλιβάνος, Καρκάρας 3, Κοντόπουλος, Κουλαξίδης, Τσουκιούκας 6. Αριστοτέλης Φλώρινας…

Α2 Γυναικών: 4η αγωνιστική (ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ)

Ασπίδα Ξάνθης – Πιερικός Αρχέλαος 55-46 Διαιτητές: Γιαννούλης Στ., Λάλλα Δεκάλεπτα: 19-15, 25-26, 38-36, 55-46 ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ (Καρά Αχμέτ): Καρακώστα 8, Καραλίδου Σ. 15(2), Κουτρουβέλη, Παπαδοπούλου 6, Παπαχρυσοβέργη 5, Καραλή 4, Σαρβάνη, Σουλιώτη 5, Μαμαλίγκατζη 12(2), Καραλίδου Β., Σαμαρά, Γκιρκίζα.…

Τα αποτελέσματα της 1ης Αγωνιστικής της Β΄ Κατηγορίας Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ.

ΑΣ Φίλλιπος Νέας Πέλλας – ΑΟ Οι Ατρόμητοι Ν. Σάντας 74-54 ΑΣ Μ. Αλέξανδρος Λεπτοκαρυάς – ΠΑΣ Αετός Κιλκίς 48-52 ΠΑΟΚ Αλμωπίας – ΑΣ Κολινδρού 59-55 ΑΣ Κεραυνός Άσπρου – ΑΟΚ Ίκαροι Γιαννιτσών 68-49

Τα αποτελέσματα της 5ης Αγωνιστικής της Α΄ Κατηγορίας Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ.

ΑΣ Πανεδεσσαϊκός – ΑΓΕ Πιερίας  72-73 ΑΕ Βατανιακού  Σάρισας – ΓΑΣ Έδεσσα 2011  72-59 ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣ Βαφύρας  57-50 ΦΟ Αριδαίας – ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  81-52 ΑΟΚ Γουμένισσας – ΑΣ Σκυδραϊκός  65-71 ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΕΓΣ Ζαφειράκης Νάουσας …