Προεπιλεγμένη Εικόνα

Μιμή Χατζηχαρίση

Α2 Εθνική Γυναικών: Αποτέλεσμα – Βαθμολογία (ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ)

ΕΟ Σταυρούπολης – ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος 57-66 Διαιτητές: Λαδάς-Θεοδωρίδης Δεκάλεπτα: 6-21, 18-33, 37-47, 57-66 ΕΟ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Μπαξεβάνος): Μυγδαλιά 18, Σαμαρά 7(1), Αντωνιάδου 5(1), Πολύχρου 3(1), Τσαμπάκου 2, Κωστανάκη 14(2), Τσάνταλη 8(1), Αλ-Μπακρί, Πεχλιβανίδου. ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ(Τσιρογιάννη): Πουρσανίδου, Ζουγκουρίδου 9(2), Μπουμπουλέντρα, Φλώρου…

Ανακοινώσεις Επιτροπής Πρωταθλημάτων

1.Ο αγώνας Α ΑΝΔΡΩΝ μεταξύ των ομάδων ΑΕ ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΥ ΣΑΡΙΣΑΣ – ΑΟΚ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ θα γίνει ώρα 20:30, την ίδια ημέρα στο ίδιο γήπεδο 2.Ο αγώνας Α ΑΝΔΡΩΝ μεταξύ των ομάδων ΓΑΣ Μ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ θα γίνει ώρα…

Ορισμοί Διαιτητών -Μελών Συνδέσμων Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. στα Εθνικά Πρωταθλήματα (10-11/12/16)

A1 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 10 Δεκεμβρίου Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Κύμη Καρακατσούνης-Τζαφλέρης-Ταρενίδης Στ. (Δροσόπουλος) A2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Σάββατο 10 Δεκεμβρίου Ιβανώφειο (κθ) 17.00 Ηρακλής-Καβάλα Παγώνης-Τσιαπλής-Ταρενίδης Κ. (Παραλικίδης) A2 ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Κυριακή 11 Δεκεμβρίου ΕΑΚ Σταυρούπολης 13.30 Σταυρούπολη-Πιερικός Αρχέλαος Λαδάς-Θεοδωρίδης (Τοζακίδης) ΕΑΚ Βόλου…

Προπόνηση & Νέα Επιλογή Αθλητριών (2002, 2003 & 2004)

Το Σάββατο 10 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 12:00 στο Β΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ, θα πραγματοποιηθεί προπόνηση από τις Περιφερειακές Προπονήτριες κ.κ. ΖΟΥΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΔΩΡΑ & ΠΟΥΦΛΗ ΜΑΡΙΑ. Πέρα από τις παρακάτω επιλεγμένες αθλήτριες, οι Σύλλογοι μπορούν να στείλουν για προπόνηση – επιλογή…

Εθνική Παμπαίδων: Προπόνηση για το Κλιμάκιο Βορρά (αθλητές συλλόγων ευθύνης ΕΚΑΣΚΕΜ)

Την Τρίτη 6 Δεκεμβρίου, στο γήπεδο της Μίκρας Β’ , θα πραγματοποιηθεί η προπόνηση των παρακάτω αθλητών των Σωματείων ευθύνης Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ., για το κλιμάκιο Βορρά της Εθνικής Παμπαίδων: ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ ΤΟ ΕΤΟΣ 2003 –  ΩΡΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ 15:00 Παπαπέτρου Δημήτριος (ΣΦΚ Πιερικός…

Προπόνηση επιλεγμένων Αθλητών ΕΚΑΣΚΕΜ

Την Τετάρτη  7 Δεκεμβρίου 2016 και ώρα 17:30 στο ΔΑΚ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ, από τον Ομοσπονδιακό Προπονητή κ. ΤΟΥΦΑ ΝΙΚΟ και τον Περιφερειακό κ. ΚΑΣΙΜΙΔΗ ΓΙΑΝΝΗ,  θα πραγματοποιηθεί προπόνηση των παρακάτω αθλητών: Οι αθλητές είναι: ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ, ΔΙΔΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ (ΑΣ ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ)…

Τα αποτελέσματα της 9ης Αγωνιστικής της Α΄ Κατηγορίας Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ.

Ο ΦΟ ΑΡΙΔΙΑΣ διατήρησε το αήττητο μετά από εννέα αγώνες και με το 71-68, πέρασε νικηφόρα από τον Πανεδεσσαϊκό. Με τις ήττες του ΓΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 2011 & ΑΓΕ ΠΙΕΡΙΑΣ, ο ΑΣ ΠΑΝΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ βρίσκεται στην 3η θέση της βαθμολογίας. Ο ΑΟΚ…

Τα αποτελέσματα της 5ης Αγωνιστικής της Β΄ Κατηγορίας Ανδρών της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα είναι: ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΠΕΛΛΑΣ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΣΠΡΟΥ 80-69 ΑΣ Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΟΚ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 47-46 ΑΟ ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ – ΑΣ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ 66-38 ΠΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 60-57 Η βαθμολογία ΠΑΣ…

Β΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες των ομάδων της ΕΚΑΣΚΕΜ

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 71-73 Διαιτητές : Δημάδης-Ντούρας Δεκάλεπτα : 18-20, 32-35, 47-44, 71-73 ΑΠΣ Αίας Ευόσμου (Τσούρμας): Αμούτζιας 11(1), Τσιμπής 9(1), Καδής , Δεληγιάννης 24(5), Τσιακλάγκανος, Σπύρας, Καραμανώλης 4(1), Δεμερτζής 9(3), Σικαλίδης 14, Μπαλτζόπουλος, Κόκουρας Φίλιππος (Γκίμας…

Γ΄ Εθνική Ανδρών: Αποτελέσματα – βαθμολογίες των ομάδων της ΕΚΑΣΚΕΜ

ΑΟΚ Αιγινιακός – ΑΓΣ Ιωαννίνων 51-78 Δεκάλεπτα: 6-15, 19-36, 40-57, 51-78 Διαιτητές: Κατρακάρης, Γιαννούλης Αν. Αιγινιακός-ΑΓΣ Ιωαννίνων (Λοτζιανιώτης): Κατσιάνος 5 (1), Μωυσίδης 19 (5), Παρίσης, Παουλεάνου 11 (1), Κοντόπουλος, Αργυρόπουλος 5, Κερκιντζιώτης, Πεχλιβάνος, Παππάς, Αναστασιάδης 9, Τσουτσούκας 2. ΑΓΣ Ιωαννίνων…