Κατηγορία Ειδήσεις

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΟ

Το Δ.Σ. της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. συγχαίρει θερμά τον κ. Ελευθεριάδη Παντελή Γενικό Γραμματέα της ΟΔΚΕ, για τον ορισμό του ως κομισάριος και τον Διαιτητή του Σ.Δ.Κ. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ κ. Παπαπέτρου Πέτρο…

ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΗ ΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ (2008) Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ.

Την  Τετάρτη 15/6/22 και ώρα 18:00 στο ΔΑΚ ΚΟΛΙΝΔΡΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ θα πραγματοποιηθεί προπόνηση επίλεκτων αθλητών γεννημένων το έτος 2008 στο πλαίσιο του Αναπτυξιακού προγράμματος της Ε.Ο.Κ. Οι αθλητές που καλούνται είναι: ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ…

ΚΛΗΣΗ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΥΘΥΝΗΣ ΕΚΑΣΚΕΜ ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΚΙΟΥ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ & ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Προπονητικό διήμερο έχει προγραμματιστεί για το κλιμάκιο Βορρά Κορασίδων/Παγκορασίδων στις 16 και 17 Ιουνίου στο ΕΑΚ Σταυρούπολης. Οι αθλήτριες μας που καλούνται να βρίσκονται στο γήπεδο στις 16 Ιουνίου στις…

Η ΚΙΟΛΕΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ (ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ) ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Η Κιολέογλου Νικολέτα κλήθηκε στην Εθνική Ομάδα Νεανίδων που θα αρχίσει την προετοιμασία της στις 4 Ιουλίου, ενόψει της συμμετοχής της στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U18, το οποίο θα φιλοξενηθεί στο…

ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ Η ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ 2021-22 – Η ΑΠΟΝΟΜΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

Έναν ξεχωριστό αγώνα μπάσκετ μεταξύ του Πρωταθλητή Ανδρών Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. ΑΠΣ ΚΟΥΠΑ ΚΙΛΚΙΣ και των Βετεράνων Καλαθοσφαιριστών Ελλάδας θα έχουν την ευκαιρία να παρακολουθήσουν όσοι παρευρεθούν το 𝝨𝝖𝝗𝝗𝝖𝝩𝝤 𝟮𝟴 𝝡𝝖Ϊ𝝤𝝪 στις…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ – ΚΡΙΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΚΟΜΙΣΑΡΙΩΝ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Εθνική Ανδρών Σάββατο 30 Απριλίου Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Λαύριο Τσαρούχα-Πιτσίλκας-Πουρσανίδης Κ. (Ελευθεριάδης Π.) Κυριακή 1 Μαϊου Νεάπολης 17.00 Λάρισα-Απόλλων Π. Παπαπέτρου-Τζιοπάνος-Μαγκλογιάννης (Βαρνάς) Α1 Εθνική Γυναικών Τετάρτη 27 Απριλίου ΠΑΟΚ 13.00…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β ΦΑΣΗ) Β’ Όμιλος (Ιωάννινα, Νέο Ιωαννίνων) Παρασκευή 15 Απριλίου 20.00 ΣΚ Ιωάννινα-Θησέας Παναγιούδας Χατζηχαρίσης-Χατζηκώστας Ε’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, Μίκρας) Παρασκευή 15 Απριλίου 20.00 Άρης-2ος ΕΣΚΑΝΑ Εκιζόγλου-Χανός Α’ Όμιλος (Λιτόχωρο,…

ΟΙ ΚΡΙΤΕΣ ΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ (9-10/4/22)

B’ Εθνική Σάββατο 9 Απριλίου Μελίκης 17.00 Μελίκη-Ερμής Σχηματαρίου  ΤΖΗΜΟΣ – ΠΙΠΙΛΙΚΑΣ – ΦΛΙΟΥΚΑ Γ’ Εθνική Κυριακή 10 Απριλίου Βικέλας 17.00 ΑΟΚ Βέροιας-Ανατόλια  ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ – ΜΑΡΜΑΓΓΕΛΟΥ – ΤΟΥΣΑΣ Α2 Γυναικών…

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΣΥΝΔΕΣΜΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΤΑ ΕΘΝΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ

Α1 Ανδρών Δευτέρα 11 Απριλίου ΟΑΚΑ 20.00 Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός Παπαπέτρου Α2 Ανδρών Σάββατο 9 Απριλίου Ελευθερούπολης 15.00 Ελευθερούπολη-Καρδίτσα Ελευθεριάδης Πλ Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Κόροιβος  Ντόγκας Β’ Εθνική Σάββατο 9 Απριλίου Καλαμαριάς…