Κατηγορία Ανακοινώσεις ΚΕΔ

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 1 & 2/2/20

Α1 Ανδρών Σάββατο 1 Φεβρουαρίου Νεάπολης 15.45 Λάρισα-Ιωνικός Ν. Παπαπέτρου-Πουρσανίδης Κ.-Μαλαμάς (Σταμάτης Γ.) Α2 Ανδρών Σάββατο 1 Φεβρουαρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Παγκράτι Ζαχαρής-Ταρενίδης Κ.-Χατζηχαρίσης (Σιμητόπουλος) Καρδίτσας (νέο) 17.00 Καρδίτσα-Ψυχικό Μπήτης-Ταρενίδης Στ.-Χατζημπαλίδης…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 25 & 26/1/20

Α1 Ανδρών Σάββατο 25 Ιανουαρίου Μ. Μερκούρη 15.30 Ρέθυμνο-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Ψαριανός-Παφίλης (Μπορμπαντωνάκης) Σάββατο 1 Φεβρουαρίου Νεάπολης 15.45 Λάρισα-Ιωνικός Ν. Παπαπέτρου-Πουρσανίδης Κ.-Μαλαμάς (Σταμάτης Γ.) Α2 Ανδρών Σάββατο 25 Ιανουαρίου Μεσολογγίου 17.00 Χ.…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 18 & 19/1/20

Α1 Ανδρών Σάββατο 18 Ιανουαρίου Αλεξάνδρειο 15.45 Άρης-Λάρισα Παπαπέτρου-Παναγιώτου-Παφίλης (Δέλλας) Σάββατο 25 Ιανουαρίου Μ. Μερκούρη 15.30 Ρέθυμνο-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Ψαριανός-Παφίλης (Μπορμπαντωνάκης) Α2 Ανδρών Σάββατο 18 Ιανουαρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Καρδίτσα Μπήτης-Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Παπαγεωργίου)…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 11 & 12/1/20

Α1 Ανδρών Σάββατο 11 Ιανουαρίου Καλλιθέας 15.30 Κολοσσός Ρ.-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Συμεωνίδης-Σταματόπουλος (Ξάνθος) Κυριακή 12 Ιανουαρίου ΟΑΚΑ 17.00 Παναθηναϊκός-Λαύριο Αναστόπουλος-Ευφραιμίδης-Μηλαπίδης (Γολεγού) Σάββατο 18 Ιανουαρίου Αλεξάνδρειο 15.45 Άρης-Λάρισα Παπαπέτρου-Παναγιώτου-Παφίλης (Δέλλας) Α2 Ανδρών Σάββατο…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 21, 22 & 28/12

Α1 Ανδρών Σάββατο 21 Δεκεμβρίου Σοφία Μπεφόν 15.45 Ιωνικός Ν.-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Σώμος-Λόρτος (Παλάτος) Σάββατο 28 Δεκεμβρίου Μ. Μερκούρη 15.30 Ρέθυμνο-Κολοσσός Ρ. Σχινάς-Σώμος-Ταρενίδης Στ. (Μαγγανάς) Α2 Ανδρών Σάββατο 21 Δεκεμβρίου ΣΕΦ 17.00…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 14 & 15/12

Α1 Ανδρών Σάββατο 14 Δεκεμβρίου Ν. Σαμαράς 15.30 Ήφαιστος-Κολοσσός Μάνος-Σώμος-Ευφραιμίδης (Σαλαβός) Ιβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Προμηθέας Π. Παπαπέτρου-Ψαριανός-Ζαχαρής (Δροσόπουλος) Α2 Ανδρών Σάββατο 14 Δεκεμβρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ελευθερούπολη Ταρενίδης Στ.-Καλογερόπουλος Λ.-Ταρενίδης Κ. (Παραλυκίδης)…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 7, 8 & 9/12

Α1 Ανδρών Κυριακή 8 Δεκεμβρίου Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Μάνος-Διαμαντής (Σιμητόπουλος) Δευτέρα 9 Δεκεμβρίου ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-Ήφαιστος Λήμνου Αναστόπουλος Π.-Τσώνος-Ταρενίδης Στ. (Ντάβαρης) Α2 Ανδρών Σάββατο 7 Δεκεμβρίου Ελευθερούπολης 17.00 Ελευθερούπολη-Καρδίτσα Λόρτος-Ευφραιμίδης-Σιμητόπουλος…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 30/11 & 1/12

Α1 Ανδρών Σάββατο 30 Νοεμβρίου ΟΑΚΑ 17.00 ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας Σχινάς-Παπαπέτρου-Κάρδαρης (Ελευθεριάδης) Α2 Ανδρών Σάββατο 30 Νοεμβρίου Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ελευθερούπολη Παγώνης-Ταρενίδης Στ.-Ξέρας (Μπέστιας) Β Εθνική Κυριακή 1 Δεκεμβρίου Λαγκαδά 17.00 Ερμής…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 23 & 24 Νοεμβρίου

Α1 Ανδρών Κυριακή 24 Νοεμβρίου Αλεξάνδρειο 17.00 Άρης-Περιστέρι Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Παφίλης (Μήτσιου) Α2 Ανδρών Σάββατο 23 Νοεμβρίου Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Παγκράτι Ζαχαρής-Τσιρτσιμάλης-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης) Β Εθνική Κυριακή 10 Νεοεμβρίου Γρεβενών 16.00 Πρωτέας…