Κατηγορία Ανακοινώσεις ΚΕΔ

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 12 & 13 Οκτωβρίου

Α1 Ανδρών Σάββατο 12 Οκτωβρίου ΙΙβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Ρέθυμνο Σώμος-Ανδρικόπουλος-Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου) Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λήμνου-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Σταματόπουλος-Μαγκλογιάννης (Σαλαβός) Α2 Ανδρών Σάββατο 12 Οκτωβρίου Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ελευθερούπολη Παγώνης-Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης) Β…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισαρίων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 5 & 6 Οκτωβρίου

Α1 Ανδρών Σάββατο 5 Οκτωβρίου Ιβανώφειο 17.45 Ηρακλής-Άρης Σχινάς-Παπαπέτρου-Μαλαμάς (Μήτσιου) Α2 Ανδρών Σάββατο 5 Οκτωβρίου ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝΑΤ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ Κ (ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ)…

Πρώτη συνεδρίαση στην ΚΕΔ/ΕΟΚ για τον Γιώργο Τανατζή

Πρώτη συνεδρίαση για τον “δικό” μας  διεθνή κομισάριο -παρατηρητή και καθηγητή διαιτησίας Γιώργο Τανατζή στην Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης. Καλή Αρχή Γιώργο από όλη την οικογένεια της…

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 28/9 έως 2/10

Α1 Ανδρών Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Τσαρούχα-Τζαφλέρης (Ντίνος) Β’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρώ Τετάρτη 2 Οκτωβρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ερμής Αγιάς Λάρισας Παφίλης-Ξενικάκης-Ελευθεριάδης (Παραλυκίδης)  

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 15 έως 16/12

Α1 Ανδρών Αντ. Τρίτσης 15.00 Χολαργός-Ήφαιστος Λήμνου Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Πιτσίλκας (Ντάβαρης) Α1 Ανδρών Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Κόροιβος Παγώνης-Ευφραιμίδης-Ξέρας (Δροσόπουλος) Β Ανδρών Ν.Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΧΑΝΘ Ταρενίδης Κ.-Χατζηχαρίσης (Γκουντελιάς) Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ελευθερούπολη Παπαγεωργίου-Εκίζογλου…

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 1 έως 2/12

B’ Εθνική Ανδρών ΕΑΚ Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-ΧΑΝΘ Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Πουλής) Ν. Ιωνίας Βόλου 19.00 Νίκη Βόλου-Φίλιππος Βέροιας Ταρενίδης Κ.-Δημάδης (Μόρφη Γ.) Γ’ Εθνική Ανδρών Πολύγυρου 18.00 ΑΟ Πολύγυρου-Αίας Ευόσμου Παπαγερίδης-Καλέσης (Βαφείδης)…

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 24 έως 25/11

Α1 Ανδρών ΚΓ Περιστερίου 18:00 Περιστέρι-Λαύριο Παπαπέτρου-Ψαριανός-Μαλαμάς (Παλάτος) Α2 Ανδρών Καρδίτσας 17:00 Καρδίτσα-Ψυχικό Πουρσανίδης Κ.-Ευφραιμίδης-Ταρενίδης Κ. (Μανάσης) Νεάπολης Λ. 17:00 Ερμής Αγιάς-Καβάλα Τζιοπάνος Ν.-Κοϊμτζόγλου-Ελευθεριάδης (Σταμάτης Γ.) B’ Εθνική Ανδρών Μ.…

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 10 έως 11/11

Α1 Ανδρών Α. Παπανδρέου 16.00 Περιστέρι-Ήφαιστος Λήμνου Παπαπέτρου-Μπήτης-Τζαφλέρης (Ελευθεριάδης) Α2 Ανδρών Δ. Διαμαντίδης 17.00 Καστοριά-Ηρακλής Παγώνης-Ευφραιμίδης-Ζαχαρής (Κηπουρίδης) Νεάπολης Λάρ. 17.00 Ερμής Αγιάς-Ιωνικός Νίκαιας Παφίλης-Ταρενίδης Στ.-Λόρτος (Βαρνάς) B’ Εθνική Ανδρών Γέφυρας…

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 3 έως 5/11

Κύπελλο Ελλάδας Ανδρών (Προημιτελικοί) Δευτέρα 5 Νοεμβρίου Δ. Τόφαλος 18.00 Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός Καρακατσούνης-Παπαπέτρου-Ψαριανός (Ρόζης) B’ Εθνική Ανδρών Κέρκυρας 17.00 Φαίακας-Φάρσαλα Παπαγερίδης–Χατζηχαρίσης (Καραλής) Ν. Ιωνίας 17.00 Νίκη Βόλου-Ίκαροι Σερρών Ταρενίδης Κ.-Ντόγκας…

Στην Αξιούπολη με την Φιλοξενία του Σ.Δ.Κ.ΝΟΜΟΥ ΚΙΛΚΙΣ η Ημερίδα Ενημέρωσης των Νέων Κανονισμών

Tην Τετάρτη 17 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 18:30΄στη αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου, του πρώην Δημαρχείου της Αξιούπολης πραγματοποιήθηκε Ημερίδα Ενημέρωσης των Νέων Κανονισμών υπό την αιγίδα της Κεντρικής Επιτροπής Διαιτησίας…