Κατηγορία Ανακοινώσεις ΚΕΔ

Συγχαρητήρια στους Διαιτητές-Μέλη των Συνδέσμων της οικογένειας της Κεντρικής Μακεδονίας

Το ΔΣ της Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μ. και ο Πρόεδρος της ΚΕΔ/ΕΚΑΣΚΕΜ, συγχαίρει θερμά τους Διαιτητές – Μέλη των Συνδέσμων της οικογένειας της Κεντρικής Μακεδονίας κ.κ. ΕΚΙΖΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ(ΚΙΛΚΙΣ), ΝΤΟΓΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟ(ΗΜΑΘΙΑΣ) για την Άνοδο…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 16 Νοεμβρίου

Α1 Ανδρών Σάββατο 16 Νοεμβρίου Ιβανώφειο 16.45 Ηρακλής-ΑΕΚ Καρακατσούνης-Τσώνος-Πιτσίλκας (Ελευθεριάδης Παντ.) Α2 Ανδρών Σάββατο 16 Νοεμβρίου Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Αμύντας Παφίλης-Κωνσταντινίδου-Ελευθεριάδης Πλ. (Μπέστιας) Β Εθνική Σάββατο 16 Νοεμβρίου Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Έσπερος…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 9 & 10 Νοεμβρίου

Κυριακή 10 Νοεμβρίου Κυπέλλου Ανδρών (Προημιτελικοί) Κυριακή 10 Νοεμβρίου Δ. Τόφαλος 17.15 Προμηθέας Π.-Παναθηναϊκός Παπαπέτρου-Μάνος-Καλδίρης (Θεοδωρόπουλος) Α2 Ανδρών Κυριακή 10 Νοεμβρίου Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Καρδίτσα Τζιοπάνος Ν.-Ντούρας-Μπακάλης (Καλότσης) Β…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 26 & 27 Οκτωβρίου

Α1 Ανδρών Σάββατο 26 Οκτωβρίου Σοφία Μπεφόν 15.45 Ιωνικός Νίκαιας-Λάρισα Πουρσανίδης Γ.-Πουρσανίδης Κ.-Ταρενίδης Στ. (Βιδάλης) Ιβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Πανιώνιος Παπαπέτρου-Μάνος-Παφίλης (Παπαδόπουλος Ν.) Α2 Ανδρών Σάββατο 26 Οκτωβρίου Δ.Βικέλας 17.00 Φίλιππος Β.-Διαγόρας…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 19 & 20 Οκτωβρίου

Α1 Ανδρών Σάββατο 19 Οκτωβρίου ΠΑΟΚ 17.45 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Καλογερόπουλος Λ. (Γκούμας) Α2 Ανδρών Σάββατο 19 Οκτωβρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ψυχικό Ξενικάκης-Ταρενίδης Στ.-Μπακάλης (Παπαδόπουλος Ν.) Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Τρίτων Παφίλης-Ζαχαρής-Ταρενίδης Κ. (Μπέστιας) Γ…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισάριων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 12 & 13 Οκτωβρίου

Α1 Ανδρών Σάββατο 12 Οκτωβρίου ΙΙβανώφειο 15.45 Ηρακλής-Ρέθυμνο Σώμος-Ανδρικόπουλος-Ευφραιμίδης (Παπαγεωργίου) Ν. Σαμαράς 15.45 Ήφαιστος Λήμνου-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Σταματόπουλος-Μαγκλογιάννης (Σαλαβός) Α2 Ανδρών Σάββατο 12 Οκτωβρίου Δ. Βικέλας 17.00 Φίλιππος Βέροιας-Ελευθερούπολη Παγώνης-Σιμητόπουλος-Κοϊμτζόγλου (Μελανίδης) Β…

Οι ορισμοί των Διαιτητών-Κομισαρίων της Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 5 & 6 Οκτωβρίου

Α1 Ανδρών Σάββατο 5 Οκτωβρίου Ιβανώφειο 17.45 Ηρακλής-Άρης Σχινάς-Παπαπέτρου-Μαλαμάς (Μήτσιου) Α2 Ανδρών Σάββατο 5 Οκτωβρίου ΚΓ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΝΑΤ 17.00 ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ ΣΤ ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΤΑΡΕΝΙΔΗΣ Κ (ΤΟΖΑΚΙΔΗΣ)…

Πρώτη συνεδρίαση στην ΚΕΔ/ΕΟΚ για τον Γιώργο Τανατζή

Πρώτη συνεδρίαση για τον “δικό” μας  διεθνή κομισάριο -παρατηρητή και καθηγητή διαιτησίας Γιώργο Τανατζή στην Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης. Καλή Αρχή Γιώργο από όλη την οικογένεια της…

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 28/9 έως 2/10

Α1 Ανδρών Σάββατο 28 Σεπτεμβρίου ΟΑΚΑ 19.00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ Παπαπέτρου-Τσαρούχα-Τζαφλέρης (Ντίνος) Β’ Φάση Κυπέλλου Ελλάδας Ανδρώ Τετάρτη 2 Οκτωβρίου Ανατόλια 17.00 Ανατόλια-Ερμής Αγιάς Λάρισας Παφίλης-Ξενικάκης-Ελευθεριάδης (Παραλυκίδης)  

Οι ορισμοί των Διαιτητών των Συνδέσμων Κεντρικής Μακεδονίας στα Εθνικά Πρωταθλήματα 15 έως 16/12

Α1 Ανδρών Αντ. Τρίτσης 15.00 Χολαργός-Ήφαιστος Λήμνου Παπαπέτρου-Τζαφλέρης-Πιτσίλκας (Ντάβαρης) Α1 Ανδρών Ιβανώφειο 17.00 Ηρακλής-Κόροιβος Παγώνης-Ευφραιμίδης-Ξέρας (Δροσόπουλος) Β Ανδρών Ν.Ιωνίας Βόλου 17.00 Νίκη Βόλου-ΧΑΝΘ Ταρενίδης Κ.-Χατζηχαρίσης (Γκουντελιάς) Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ελευθερούπολη Παπαγεωργίου-Εκίζογλου…